ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחהאחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבר
ים מדר מדבר (האתר הרשמי)

ים מדר דרוך: ''אני יודע שאשחק ב-NBA בעונה הקרובה''

שלישי | | 21:06    מאת מערכת ישראל ספורט

הרכז הישראלי, שישחק בליגת הקיץ במדי הסלטיקס, מתכונן לפתיחתה: ''זאת רמה חדשה ואתגר חדש, אני מרגיש בנוח עם הכדורסל שלי. התכוננתי לרגע הזה, מתרגש להתחיל''. חברו לקבוצה החמיא: ''יש לו פוטנציאל''

בוסטון הודיעה הערב (שלישי) באופן רשמי על הסגל שלה לליגת הקיץ הקרובה בלאס וגאס, בה ייקח חלק גם ים מדר. הישראלי הצעיר יהיה אחד מארבעת הגארדים בסגל, בצוותא עם פייטון פריצ'רד, קארסן אדוארדס ורומאו לנגפורד. משחקם הראשון של הסלטיקס ייערך ביום ראשון הבא, מול אטלנטה. לאחר מכן יפגשו גם את דנבר ואת אורלנדו (פעמיים).
 


מדר אמר לעיתונאים המקומיים: "אני מרגיש בנוח עם המשחק שלי. זו רמה חדשה, אתגר חדש, אני עובד קשה מאוד וחיכיתי שהרגע הזה יגיע. אני יודע שזו השנה בה אגיע ל-NBA ואני מחכה להתחיל. אני מתכנן לשחק עבור סלטיקס עוד העונה. אני עובד מדי יום בידיעה שהמטרות שלי גדולות יותר מהמקום בו אני נמצא. זו עבודה יומיומית, ובסופו של דבר היא משתלמת. השנה הזו הייתה טובה עבורי, שיפרתי את היכולות שלי בהתקפה ובהגנה. אני מבין טוב יותר את המשחק מאשר מלפני שתי עונות. זה משהו שצריך לפתח שנה אחר שנה ואני רוצה להיות מוכן להתחיל מההתחלה.

הישראלי הוסיף: "פגשתי את כל מי שאיתי בליגת הקיץ, זה צעד ראשון שצריך לעשות. אני מנסה לעשות את הטוב ביותר שלי בכל יום ואני צריך להכין את עצמי לאתגרים שיגיעו". על המאבק מול פייטון פריצ'ארד: "היה נחמד לפגוש אותו. אני צריך לבנות את זה יום אחרי יום, להשתפר ולהתחרות מול כולם. זה לא רק הוא, יש לנו עוד שחקנים טובים ורק רציתי להגיע לכאן כדי להתחרות על מקומי. בשביל זה אני פה ואני מוכן להתחרות". פריצ'ארד עצמו פרגן: "לים יש ידיים ארוכות, הידיים שלו כל כך זריזות שבהחלט יש לו את הפוטנציאל להתפתח למשהו".

נגישות