שחייה: מקום 6 לאנדי מורז ב-ISL, לונדון עלו לפלייאוףבאיירן ניצחה 1:3 את גרויטר פירת', לבנדובסקי נעצרהמטרה של מכבי תל אביב: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''
זכתה במדליית ארד. סימון ביילס (האתר הרשמי)

חזרה לעצמה: סימון ביילס זכתה במדליית ארד בקורה

שלישי | | 12:43    מאת מערכת ישראל ספורט

המתעמלת האמריקאית, שפרשה מהתרגילים הקודמים בשל קשיים מנטליים, שבה להתחרות וזכתה באותה מדליה בה זכתה בתרגיל הקורה בריו 2016. גואן צ'נצ'ן הסינית בת ה-16 הדהימה עם מדליית הזהב

ביום האחרון של התחרויות באולם ההתעמלות בטוקיו, סימון ביילס נפרדה היום (שלישי) מהמשחקים האולימפיים עם מדליית ארד מרגשת. אחרי שפרשה מהתחרויות בזו אחר זו ואיבדה את ארבעת התארים האולימפיים שלה מריו 2016, ביילס האגדית סיימה את המשחקים האולימפיים עם חיוך.
 


לאחר שחשפה את מצבה הנפשי הקשה ופרשה מלא מעט תחרויות שבהם הייתה אמורה להיות פייבוריטית לזכייה, המתעמלת האגדית השתתפה בגמר הקורה וסיימה שלישית עם ציון 14 עגול, כאשר גם בריו היא זכתה בארד בתרגיל הקורה. היחידות שהקדימו אותה היו נציגות סין צ'נצ'ן גואן בת ה-16 שזכתה במדליית הזהב עם 14.633 נקודות ושינז'ינג טאנג שסיימה שנייה עם 14.233 נקודות.

לאחר שריגשה רבים וקיבלה אהבה גדולה מחבריה למשלחת שהיו באולם, ביילס סיכמה את התחרות: "המדליה זו בהחלט יותר מתוקה ממדליות הזהב בריו. אנצור את המדליה הזו הרבה יותר אחרי כל מה שעברתי כאן. אני מקדישה אותה לכל חברי וחברות נבחרת ארה"ב, שעזרו לי ותמכו בי. לא ציפיתי לזכות במדליה היום, רק רציתי להתחרות בשביל ההרגשה האישית שלי. אני גאה בעצמי על כך שפשוט השתתפתי היום".

נגישות