המטרה של מכבי ת''א: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''לחץ בקריית שמונה, נוסבאום: ''אני רוצה ניצחון בכל מחיר''בכר: ''רוצים למנף את הזכייה גם למשחק מול מכבי פ''ת''
חנה קנייזבה-מיננקו (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

מיננקו: ''תוצאת השנה? מה זה משנה. הלכה לי המדליה''

ראשון | | 17:24    מאת רועי ינקלוביץ, שליחנו בטוקיו

קופצת המשולשת סיימה במקום השישי בגמר האולימפי ולא הסתירה את אכזבתה: אני בלי מדליה, הכל ריק אצלי עכשיו. כל ההכנה ירדה לטימיון בגלל הפציעות שלי. אם לא הפציעה שלי, הייתי במקום אחר לחלוטין''

לאחר שסיימה במשחקים האולימפיים בלונדון 2012 (במדי אוקראינה) במקום הרביעי ובמשחקים האולימפיים בריו 2016 מקום חמישי, חנה קנייזבה-מיננקו סיימה היום (ראשון) במקום השישי בטוקיו. קופצת המשולשת הישראלית בת ה-31 נתנה את כל כולה בגמר האולימפי ושיפרה את תוצאת השנה שלה פעמיים, בקפיצה הראשונה קפצה למרחק של 14.52 מטר ובקפיצה השניה כבר התרחקה ל-14.60 מטר(מדובר בתוצאה הטובה ביותר שקבעה מאז 2016) - אך זה הספיק רק למקום השישי והמאוד מכובד.
 


קנייזבה-מיננקו אמרה: "אני מאוכזבת. מה זה משנה שעשיתי את תוצאת השנה? אני בלי מדליה, הכל ריק אצלי עכשיו. כל ההכנה ירדה לטימיון בגלל הפציעות שלי. עברתי פציעה קשה. אני יודעת שאם לא הפציעה הייתי היום במקום אחר. "ידעתי שכדי לזכות במדליה צריך לקפוץ הרבה יותר טוב, מעל ל-15 מטרים. לצערי, התקדמתי בפציעות ובניתוחים יותר מאשר בקפיצות, כך אני מרגישה".

הישראלית הוסיפה: "באתי להתאבד על המסלול ונתתי מעבר למה שאני יכולה. בזבזתי הרבה זמן במשך הכנה של חמש שנים. להתכונן למשחקים האולימפיים לא לוקח חצי שנה, אלא מחזור שלם". על שיא העולם האדיר של יולימאר רוחאס (15.67 מ'), אמרה: "שמחתי לראות את שיא העולם שלה. זה לא הפתיע אותי, אבל כיף לקפוץ לצד הספורטאיות הטובות בעולם במקצוע".

נגישות