בדקה ה-90: ברצלונה סחטה 1:1 ביתי מול גרנאדההיחידה שמושלמת: נאפולי הביסה 0:4 את אודינזהחמישה שחקני אילת הפרו בידוד, צ'רי ואוואנס שוחררוהעליון דחה את העתירה, האדום של גוטליב לא יבוטלמתחזקים: ישראל זגורי חתם לעונה אחת בבני יהודההאוהד שפרץ לטדי הורחק לשלוש עונות מהמגרשיםמכבי ת'''א ניצחה את הנוער 1:5, אייל גולסה הבקיעאוגו: ''עצוב שב''ש החתימה מהאויבים שאיחלו למותי''מכבי חיפה, מכבי ת''א, הפועל, בית''ר וסכנין יעמדו לדיןאהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה
פיטר פלצ'יק (עודד קרני, איגוד הג'ודו)

פלצ'יק עולה למזרן, יום גורלי בשייט, הבייסבול יוצא לדרך

רביעי | | 19:35    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי יום פושר של המשלחת הישראלית, הג'ודוקא הבכיר ינסה להציל את הופעת הענף הטוקיו. גולשי הרוח ספיצ'קוב וכהן חייבים להציג שיוטים מוצלחים. וגם: חמישה נציגים בבריכה. הלו''ז המלא מחכה בפנים

אחרי יממה פחות מוצלחת למשלחת הישראלית, נציגינו במשחקים האולימפיים בטוקיו ינסו לאסוף מחר (חמישי) הישגים משמעותיים יותר. שני נציגים בג'ודו - כולל פיטר פלצ'יק, ארבעה בשייט - כולל שיוטים מאוד חשובים לקטי ספ'יצקוב ויואב כהן, חמישה שחיינים יופיעו בבריכה ונבחרת בייסבול אחת שתנסה לסחוף אחריה מדינה שלמה.

במוקד: בג'ודו, החל מהשעה 05:00, פיטר פלצ'יק יתחרה במשקל של עד 100 ק"ג וינסה ללכת עד הסוף, אחרי האכזבה משגיא מוקי והעובדה שאף אחד מהענף עדיין לא סיים על הפודיום. בשייט, קטי ספיצ'קוב ויואב כהן יגיעו לשלושת השיוטים האחרונים מתוך ה-12 שהם מתחרים בהם, לקראת ההכרעה האם הם יהיו בשיוט המדליות או לא והאם יוכלו בכלל להיאבק על מדליה. ספיצ'קוב במרחק של 34 נקודות מהטופ 3, בעוד שכהן שומר על פער של 13 נקודות סה"כ מהמקום השלישי. 

הלו''ז המלא (הוועד האולימפי)
מאמני נבחרת ישראל בשחייה החליטו כי הרכב השליחים מעורב מיקס שישחה מחר יהיה: אנסטסיה גורבנקו, איתי גולדפדן, גל כהן גרומי ואנדי מורז. כמו כן, הוחלט כי כהן גרומי לא ישחה את משחה ה-100 פרפר האישי, אלא ישחה את ה-100 פרפר בשליחים. מאמן הנבחרת לוקה גברילו מסר: "לאחר התייעצות עם השחיינים, בחרנו להרכיב את גל ברביעיית השליחים מחר מכיוון שההפרש בין המשחה של תומר פרנקל לבין השליחים הוא פחות משלושים דקות ולדעתנו זה לא מספיק כדי להבטיח זמן תחרותי".

גבריילו הוסיף: "אנחנו רוצים להרכיב את רביעיית השליחים הטובה ביותר שתיאבק על מקום בגמר. במקביל, אנחנו רוצים שתומר יהיה ממוקד ב-100 פרפר שהוא המשחה העיקרי שלו. אנחנו בעד 'דאבלים' לשחיינים שלנו, אולם בניגוד לדאבל של גורבנקו לפני מספר ימים, לה היה יותר משעה בין המשחים, כעת הזמן קצר בהרבה ואנחנו סבורים שזו ההחלטה הטובה ביותר הן עבור המשחים האישיים והן עבור הנבחרת".

נגישות