המטרה של מכבי ת''א: להמשיך במומנטום החיובימכבי ת''א בגמר גביע ווינר אחרי 65:81 על הפועל י-םמימר: ''ירושלים באה כאנדרדוג, אנחנו הרבה יותר טובים''מיכה יפתח, בב''ש דרוכים: ''מכבי ת''א התחזקה מאוד''זיו אריה: ''הסגל פה לומד להכיר את הליגה והאתגרים''קלינגר הודה: ''היה תסכול באימונים מהרחקת גוטליב''מכבי ת''א חשפה תלבושת רביעית, תושק מול באר שבענוף הגליל רוצה לשמור על הפסגה, ברקמן: ''הכל נזיל''לחץ בקריית שמונה, נוסבאום: ''אני רוצה ניצחון בכל מחיר''בכר: ''רוצים למנף את הזכייה גם למשחק מול מכבי פ''ת''
נבחרת השליחים (סימונה קסטרווילארי, הוועד האולימפי בישראל)

השליחים קבעו שני שיאים ישראלים, אך לא העפילו לגמר

שלישי | | 14:19    מאת מערכת ישראל ספורט

לוקטב קבע שיא חדש כבר ב-200 המטרים הראשונים ולאחר מכן גם נמיר, פרנקל וגרומי תרמו למאמץ והשיא נשבר ביותר משלוש שניות, אך זמן של 7:08.65 דקות לא הספיק. חרותי ופולונסקי הודחו במוקדמות

לאחר הופעת הבוקר הטובה של אנסטסיה גורבנקו, רביעיית השליחים של ישראל סיפקה הופעה נהדרת במוקדמות ל-4X200 מטר חופשי ולמרות שרשמה תוצאה נהדרת עם שני שיאים ישראלים, היא סיימה במקום העשירי ולא הצליחה להתברג בין שמונה המקומות הראשונים שמעניקים כרטיס לגמר.

רביעיית השליחים, המורכבת מדניס לוקטב, דניאל נמיר, תומר פרנקל וגל כהן גרומי, קבעה 7:08.65 דקות במוקדמות המשחה, שיפור של לא פחות מ-3.34 שניות לשיא הקודם, שקבעה אותה רביעייה בדיוק באליפות העולם האחרונה ב-2019. לוקטב, שזינק ראשון, קבע גם שיא ישראלי חדש ב-200 חופשי עם 1:46.64, שיפור של 32 מאיות לשיאו הקודם שנקבע בחודש שעבר ברומא. 

במהשך, מירון חרותי פתח את הופעותיו במשחקים האולימפיים עם המשחה ל-100 חופשי, בו קבע תוצאה טובה של 49.26 שניות, 26 מאיות משיאו האישי ומקום 29 כללי במשחה. רון פולונסקי זינק למשחה המוקדמות ל-200 מטר חזה וגם הוא היה קרוב לשיאו האישי עם 2:12.71, שהעניק לו את המקום ה-27 הכללי. מחר רון יזנק ל-200 מעורב אישי וביום שישי מירון ישחה את ה-50 חופשי.

נגישות