קומאן: ''יכולים לשחק כדורגל טוב יותר, הגולים יגיעו''עיריית ראשל''צ ערכה קבלת פנים לדולגופיאט ופלצ'יקחזרה לעצמה: סימון ביילס זכתה במדליית ארד בקורהחזיזה לקראת טורשאבן: ''מתכוננים למשחק לא פשוט''מנכ''לית מכבי ת''א: ''פחות התחברתי לפוסט של כהן''ארטיום דולגופיאט נחת: ''בא לי לבכות מרוב התרגשות''המטרה הושגה: ברעם וטיבי העפילו לשיוט המדליותארד התנצלה בפני נבחרת הג'ודו: ''לא רציתי לפגוע''ורהולם שבר שיא עולם ב-400 משוכות: ''תוצאה משוגעת''כהן: ''מרגיש שהגיע השלב להתקדם מקצועית וכלכלית''
המשלחת לטוקיו עם משה ליאון (דוברות העירייה)

הספורטאים האולימפיים מירושלים פגשו את ראש העיר

שלישי | | 15:44    מאת מערכת ישראל ספורט

רגע לפני המשחקים האולימפיים שייצאו לדרך בחודש הבא בטוקיו, הספורטאים מעיר הבירה שייצגו אותנו באולימפיאדה זכו למענק בגובה 20,000 ש''ח לכל אחד ונפגשו עם ראש העיר משה ליאון: ''גאווה לעיר''

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, אירח אתמול (שני) בלשכתו את חמשת הספורטאים האולימפיים הירושלמים שייצגו את מדינת ישראל באולמפיאדת טוקיו 2021.

המשלחת לטוקיו עם משה ליאון (דוברות העירייה)
ראש העיר העניק לספורטאים, במעמד מחזיק תיק הספורט וסגן רה"ע אלישע פלג, אות הוקרה מיוחד בשם תושבי העיר ומענק על סך 20,000 ש"ח לכל אחד ואחת מהם. באירוע נכחו חמשת הספורטאים הירושלמים שחברים במשלחת: השחיינית אנדי מורז, השחיין תומר פרנקל, הג’ודאית תמנע נלסון לוי, הג’ודאי אורי ששון והאתלטית מאור טיורי.

בנוסף, הבטיח ראש העיר ליאון כי על כל הישג העירייה תיתן מענק כספי נוסף לכל ספורטאי, ואמר: "אני גאה בכם ובשם כל תושבי ירושלים אני מאחל לכם בהצלחה, כולנו מחזיקים לכם אצבעות. העיר תמשיך לתמוך ולעודד אתכם לאורך כל הדרך. אתם גאווה אמיתית לעיר". הג'ודוקא אורי ששון בשם כל הספורטאים אמר: "אני רוצה להודות לעירייה על המענקים והתמיכה חאורך כל הדרך. אני יודע שזה לא מובן מאילו ולא קורה באף מקום בארץ וחשוב לי להודות לכם על כך".

נגישות