דיווח באיטליה: ''עסקת יונתן כהן לפיזה על סף סגירה''קומאן: ''יכולים לשחק כדורגל טוב יותר, הגולים יגיעו''אשלי בונד בגמר הרכיבה על סוסים בקפיצות הראווהאחרי הפסד אכזרי: נבחרת הבייסבול הודחה מטוקיובלכר ובובריצקי סיימו במקום ה-15 ולא העפילו לגמרעיריית ראשל''צ ערכה קבלת פנים לדולגופיאט ופלצ'יקחזרה לעצמה: סימון ביילס זכתה במדליית ארד בקורהחזיזה לקראת טורשאבן: ''מתכוננים למשחק לא פשוט''מנכ''לית מכבי ת''א: ''פחות התחברתי לפוסט של כהן''ארטיום דולגופיאט נחת: ''בא לי לבכות מרוב התרגשות''
מימין: איציק אברכהן, יגאל כרמי, יקי ודמני וגילי לוסטיג (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

קבוצת שופרסל מעניקה חסות לוועד האולימפי בישראל

שלישי | | 11:33    מאת מערכת ישראל ספורט

רשת המזון הקמעונאית הגדולה והמובילה בישראל הודיעה על הענקת חסות לוועד האולימפי הישראלי בהיקף של 1.6 מיליון שקלים לתקופה בת 4 שנים, שתכלול את האולימפיאדה הקרובה בטוקיו ואת פריס 2024

שופרסל מעניקה חסות למשלחות האולימפיות של ישראל במשחקים האולימפיים שיפתחו בעוד כחודש בטוקיו (23 ביולי) ובפריס 2024. במסגרת ההסכם, שופרסל תעניק חסות לוועד האולימפי בישראל בהיקף של כ-1.6 מיליון ש"ח לתקופה בת ארבע שנים וזאת על מנת לסייע למשלחות הישראליות וללוות את הספורטאיות והספורטאים להישגים. באירוע החתימה שהתקיים היום (שלישי) במשרדי שופרסל השתתפו יו"ר שופרסל יקי ודמני, מנכ"ל שופרסל איציק אברכהן, יו"ר הועד האולימפי בישראל יגאל כרמי ומנכ"ל הוועד האולימפי בישראל גילי לוסטיג.

מנכ"ל שופרסל, איציק אברכהן, מסר: "שופרסל גאה לתמוך בספורט האולימפי הישראלי  ורואה בכך משימה לאומית. כקבוצת הקמעונאות הגדולה והמובילה בישראל, שופרסל מחוברת לערכים המאפיינים את ספורטאיות וספורטאי המשלחת האולימפית של ישראל וביניהם השקעה, שאיפה למצוינות, הישגיות, תחרותיות וישראליות. אני מאחל למשלחת הישראלית הצלחה ובתקווה שיצעידו את המדינה להישגים חדשים".

יו"ר הועד האולימפי בישראל, יגאל כרמי, אמר: "אנו מודים לקבוצת שופרסל, רשת המזון הקמעונאית הגדולה והמובילה בישראל על תמיכתה בוועד האולימפי בישראל, תמיכה שתלווה אותנו מעתה ועד המשחקים האולימפיים בפריז 2024. אנו רואים חשיבות רבה במעורבותו ועזרתו של העולם העסקי בספורט האולימפי המבטא ערכים של שוויון מגדרי, הישגיות ומצוינות. תמיכתה של שופרסל תסייע לנו בחיזוק וקידום הצד המקצועי של הספורטאים חברי הסגלים האולימפיים ומודים על האמון המלא בנו".

נגישות