פ.ס.וו וערן זהבי העפילו לשלב הבא, עבדה וסלטיק הודחוחוגג: ''אין ולא לי תהיה אף מלחמה עם אוהדי בית''ר י-ם''בן שמעון: ''לא בא לי לסיים את המסע האירופי שלנו''פלצ'יק עולה למזרן, יום גורלי בשייט, הבייסבול יוצא לדרךמקס ואגנר חתם בראשל''צ, תומר לוינסון בנס ציונהואן לוון: ''האוהדים צריכים לחשוב חיובי ולהיזכר בעבר''בכר: ''יש כאן נטייה לזלזל בקבוצות מחו''ל, באים לנצח''אבישג סמברג: ''יש לי עוד הרבה מה להשתפר מקצועית''מוקי: ''לכל המצקצקים, אני נשאר חזק עם הראש למעלה''הסאגה הסתיימה: מרואן קבהא חתם רשמית בבני סכנין
איתי שני (הוועד האולימפי)

היסטוריה: הקשת איתי שני השיג את הקריטריון לטוקיו

שני | | 14:25    מאת מערכת ישראל ספורט

הקשת העפיל לרבע גמר תחרות המיון האחרונה בפאריס ובזאת הבטיח לעצמו את הקווטה להשתתפות במשחקים האולימפיים - הישראלי הראשון שעושה זאת. אושר: עד 10,000 צופים לתחרות בטוקיו 2020

עשה היסטוריה: איתי שני הפך היום (שני) לישראלי הראשון אי פעם שמבטיח כרטיס לאולימפיאדה בענף הקשתות. שני בן ה-21 רשם הישג מרשים בתחרות הקריטריון האחרונה שנערכת בפריס, בה העפיל עד לרבע הגמר ועקף קשתים בכירים, מה שהבטיח לו את הכרטיס למשחקים האולימפיים. 

שני צבר ניקוד של 656 בתחרות המיון האישית שהציבה אותו במקום ה-23. בסיבוב הראשון הוא גבר 0:6 על יריב מאיסלנד שדורג 90. בסיבוב הבא ניצח לטבי שדורג 42 עם 2:6, ולאחר מכן המשיך לניצחון 5:6 על בלגי שדורג במקום העשירי. בשמינית הגמר הוא הדהים יריב קרואטי שדורג שביעי עם 4:6 וחגג את ההעפלה ההיסטורית לאולימפיאדה. מדובר בספורטאי שמתאמן תחת גיא מצקין, מי שבעברו זכה בכרטיס לאולימפיאדת לונדון 2012 אך לצערו לא עמד בתנאי הקריטריון הישראלי שנקבעו מראש ולכן נשאר בארץ. 
 


* בהודעה רשמית של הוועדה המארגנת של טוקיו 2020, בראשה עומדת סייקו האשימוטו, נמסר כי אותרה כניסתם של עד עשרת אלפים צופים לכל תחרות. התפוסה של יציעי כל אתר תחרויוית תעמוד על 50%, בלבד שלא תעבור את המכסה המקסימלית. נכון לעכשיו, תותר כניסתם של צופים מקומיים בלבד. עוד נמסר כי קרוב ל-80% מהאתלטים שיגיעו למשחקים כבר חוסנו. על פי הוועדה מספר גבוה זה של מחוסנים אמור להבטיח שקט במשך 16 ימי המשחקים, לצד צעדים נוספים שננקטו, בין השאר איסור כניסת צופים זרים לאתרי התחרויות.

נגישות