הפועל ת''א הפסידה 3:1 לארקה גדיניה במשחק אימוןפוצ'טינו האריך חוזה בפ.ס.ז', יונג מין סון בטוטנהאםצ'לנג'ר: הפסד שני לנבחרת העתודה, הפעם 82:70 ליווןדגל ישראל הונף, הלפיד הודלק, האולימפיאדה נפתחהלקאו סיכם לעונה בבית''ר י-ם, משה חוגג: ''יגיע גם בלם''ג'יידון סאנצ'ו הוצג במנצ'סטר יונייטד: ''הגשמת חלום''מרגש: י''א חללי מינכן 1972 הוזכרו בטקס הפתיחהצרות לריאל מדריד: קארים בנזמה יצא חיובי לקורונה33 ספורטאים ישראלים יצעדו בטקס הפתיחה בטוקיולוסיו חתם לעונה בהפועל תל אביב, יואב תומר לשנתיים
בעלי מכבי נתניה, אייל סגל (אסף הופמן)

סגל: ''לא צריך לשרוף את המועדון על כל אי הסכמה''

שני | | 10:42    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שההחלטה להחליף את סמל המועדון, עוררה תגובות קשות מצד הקהל, הבעלים במסר: ''הנזק הוא בלתי הפיך, המטרה המשותפת זו הצלחת המועדון''. האוהדים יקבלו אפשרות להצביע לבחירת הסמל החדש

נמשכת הסערה במכבי נתניה סביב החלפת סמל המועדון, שהביאה לזעם גדול בקרב הקהל של הקבוצה מעיר היהלומים. בהמשך לדברים, פרסם היום (שני) הבעלים אייל סגל מכתב לאוהדים בו הוא כותב כי למרות ההודעה על שינוי הסמל, המועדון יאפשר להם לבחור את הסמל החדש בעצמם בהצבעה שתיערך לפני פתיחת העונה. 

סגל כתב: "דרך הפעולה והסיבות לעיצוב סמל חדש, הובהרו היטב בשני הפוסטים האחרונים שהוציא המועדון. ברור לכולנו שכדי לשמר אנרגיות חיוביות לקראת העונה החדשה הבאה עלינו לטובה, אנחנו זקוקים למהלכים שיקרבו, למרות שהורגלנו בשנה האחרונה לריחוק. לכן התחלנו מוקדם מכולם בשינויים בסגל השחקנים ואנחנו רק באמצע הדרך ועיקר העבודה עוד לפנינו. לכן הקשבנו לרחשי הקהל ובחרנו ביציע המערבי כיציע מרכזי. לכן נעשה מספר מהלכים מהירים, על מנת שההחלטה הסופית, על הסמל שהשחקנים והקהל ישאו בגאווה וצמוד ללבם, תהיה בידי הקהל הרחב".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FC Maccabi Netanya (@fcmn_il)


הבעלים המשיך: "מכיוון שהביגוד הוזמן והחלפתו, דורשת זמן, נוציא מיידית מספר אופציות לבחירת בעלי המנויים בעונות 19/20 ו-20/21. תהליך ההצבעה יפתח לפרק זמן קצוב ולא ארוך, על מנת לזרז את הגעת הביגוד. פרטים מלאים על תהליך הבחירה והאפשרויות, יצאו בפוסט נפרד ובמסרון שישלח לבעלי המנויים. מועדון מכבי נתניה מקפיד להקשיב ברוב קשב לקהל האוהדים, בכל אותם תחומים שבהם זה נכון לשתף ולהיות קשובים. כשנעשות טעויות, המועדון בוחר להודות ולתקן, גם שיש עלויות בשינוי, זה נכון לתוכן הודעתי זו, זה נכון לבחירת יציע, זה נכון גם במקרים נוספים".

סגל סיכם: "איש מעולם לא מנע את הזכות, להעיר ולבקר ולהציע הצעות, אך יש דרך ובעיקר דרך ארץ. אם אנשים בדעה שבכל אי הסכמה או חשיבה שונה, ניתן יהיה 'לשרוף את המועדון', עדיף לכולנו שהמחזיקים בגפרורים יגנזו אותם עמוק בכיסם, כי הנזק משריפה, הוא בלתי הפיך. לעולם לא נגיע להסכמות על הכל, אני תקווה שמרבית הקהל יידע לכבד ולהעריך את דרך העבודה והרצון להצלחה והישגיות באמצעים הקיימים. המטרה המשותפת לכלל האוהדים, זו הצלחת המועדון, בואו נעשה את המירב והמיטב שהמכנה המשותף לכולנו ימשיך להיות דוגמא לשיתוף פעולה בין הקהל ביציעים לצוות המוביל מקצועית וניהולית".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות