הפועל ת''א הפסידה 3:1 לארקה גדיניה במשחק אימוןפוצ'טינו האריך חוזה בפ.ס.ז', יונג מין סון בטוטנהאםצ'לנג'ר: הפסד שני לנבחרת העתודה, הפעם 82:70 ליווןדגל ישראל הונף, הלפיד הודלק, האולימפיאדה נפתחהלקאו סיכם לעונה בבית''ר י-ם, משה חוגג: ''יגיע גם בלם''ג'יידון סאנצ'ו הוצג במנצ'סטר יונייטד: ''הגשמת חלום''מרגש: י''א חללי מינכן 1972 הוזכרו בטקס הפתיחהצרות לריאל מדריד: קארים בנזמה יצא חיובי לקורונה33 ספורטאים ישראלים יצעדו בטקס הפתיחה בטוקיולוסיו חתם לעונה בהפועל תל אביב, יואב תומר לשנתיים
דולב חזיזה חוגג עם האוהדים (אליאב אוזן)

נדחה הערעור, עונש ההרחקה של חזיזה לא יבוטל

שני | | 10:24    מאת אדי חליאבין

לאחר שהקשר הורחק משלושה משחקים וספג גם קנס כספי בעקבות שירי הנאצה ששר בחגיגות האליפות של הירוקים, בית הדין החליט לדחות את הערעור. שטרסנוב: ''לא מצאתי כל בסיס חוקתי להגשת הבקשה''

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל דחה היום (שני) את בקשת הערעור של דולב חזיזה על עונש ההרחקה שקיבל, בעקבות קריאות הנאצה נגד מכבי תל אביב ("יא גרמנים, יא ניאו נאצים"), בחגיגות האליפות הספונטניות של מכבי חיפה. כזכור, בית הדין גזר על חזיזה הרחקה בפועל משלושה משחקים וקנס כספי בגובה 5,000 ש"ח, לאחר שנדחה הסדר טיעון לפיו השחקן יורחק ממשחק אחד וקנס של 2,000 ש"ח.

ההחלטה בנוגע לערעור
שבוע לאחר החלטת ההתאחדות להרחיק את השחקן, במועדון החליטו לערער. באמצעות פרקליט מכבי חיפה, עו"ד עופר בן אסא, פנה חזיזה לבית הדין העליון של ההתאחדות בבקשה לבטל את ההחלטה להרחיקו לשלושה משחקים, בטענה שבית הדין המשמעתי סירב לדחות את הדיון, חרף הסכמת התובע לדחייה ובזמן ששהה בחופשה בחו"ל (הזמן היחיד שהוקצב לשחקנים העונה).

ההחלטה בנוגע לערעור
נשיא בית הדין העליון השופט בדימוס אמנון שטרסנוב דחה את בקשת הערעור וביקר את הירוקים: "הפרשנות של הקבוצה ושל השחקן לפיה ניתן להגיש ערעור על החלטות של בית הדין המשמעתי, או לבקש את ביטול ההחלטה, אינה מתקבלת על הדעת, אינה סבירה, ומהווה חידוש מפליג וחסר ביסוס משפטי".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות