דיווח באיטליה: ''עסקת יונתן כהן לפיזה על סף סגירה''קומאן: ''יכולים לשחק כדורגל טוב יותר, הגולים יגיעו''עיריית ראשל''צ ערכה קבלת פנים לדולגופיאט ופלצ'יקחזרה לעצמה: סימון ביילס זכתה במדליית ארד בקורהחזיזה לקראת טורשאבן: ''מתכוננים למשחק לא פשוט''מנכ''לית מכבי ת''א: ''פחות התחברתי לפוסט של כהן''ארטיום דולגופיאט נחת: ''בא לי לבכות מרוב התרגשות''המטרה הושגה: ברעם וטיבי העפילו לשיוט המדליותארד התנצלה בפני נבחרת הג'ודו: ''לא רציתי לפגוע''ורהולם שבר שיא עולם ב-400 משוכות: ''תוצאה משוגעת''
הסמל שעורר זעם (האתר הרשמי)

האוהדים זעמו, מכבי נתניה תאפשר בחירת סמל חדש

ראשון | | 12:14    מאת מערכת ישראל ספורט

היהלומים השיקו סמל חדש, אך רבים מאוהדי הקבוצה הביעו את מחאתם על השינוי ובהנהלה לקחו את הביקורת לתשומת לבם: ''העונה נשחק עם הסמל החדש, אחרי החגים כל מנוי יוכל לבחור את הסמל הבא''

היהלומים ממשיכים לעסוק בסמל המועדון: מכבי נתניה עוררה את זעם האוהדים לאחר שעדכנה את סמל הקבוצה, שלא כלל את  סמל מכבי ישראל. בתגובה, קהל היהלומים הביע מחאה, איים להחרים משחקים ומינויים, והיום (ראשון) הגיעה גם תגובת המועדון, שמציע שאת הסמל הבא יבחרו האוהדים. 
 


ממכבי נתניה נמסר בהודעה שפורסמה בעמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון: "לאחר קבלת ההחלטה על אחידות הסמלים ושיטת כוכבי האליפויות בדירקטוריון מנהלת הליגות המקצועניות בכדורגל, הוחלט במועדון על שינוי הסמל בהתאם לדרישות החדשות ותוך כוונה לנצל הזדמנות להתחדש, לגוון ולהפוך את הסמל למעוצב ומודרני יותר כפי שמתאים למציאות בת ימינו, מציאות הדורשת גרפיקה מתקדמת שיכולה להופיע על אביזרי עידוד, אקסוסוריז, מוצרי הלבשה וביגוד יום יומים ועוד. מיותר לציין, כי כמו בכל החלטה שמתקבלת, כוונת הנהלת המועדון הייתה אך ורק לעשות טוב ולהפתיע את הקהל בתקווה לגרום לחיבור והזדהות עם הסמל החדש והמחשבה שמאחוריו. אולם, לצערנו, בדיעבד הבנו כי סמל "מכבי ישראל" הוא סוג של טאבו בקהל האוהדים".

עוד נמסר: "לאחר שהפנמנו את רצון הקהל, ונוכח העובדה כי אנו כמועדון חרטנו על דגלנו כי החלטתנו יתקבלו באופן שבראש ובראשונה יהיו לטובת  ושמחת אוהדי המועדון, החלטנו כי מכורח הנסיבות של התכנונים המוקדמים וההערכויות שנעשו לטובת הסמל החדש, העונה נשחק עם הסמל החדש שהושק ביום חמישי ומיד אחרי תקופת החגים, אנו נעלה סקר לעמוד הרשמי, בו כל בעל מנוי לעונת המשחקים 21/22 יוכל לקחת חלק, ולבחור את הסמל הבא של המועדון שיושק החל מ- 1.6.22. הסקר יכלול ארבע אפשרויות, כולן מבוססות על הצעות הקהל שהועלו בימים האחרונים (חלקן על בסיס הסמל החדש וחלקן על בסיס הסמל הישן המותאם לתקנון המנהלת). אנו תקווה כי פתרון זה יוביל לסיומה של הבעיה שנוצרה ולכך שמהיום נוכל להמשיך ולהתרכז באנרגיות חיוביות ובאימון פתיחת העונה אשר יבוא עלינו לטובה בשבוע הבא!!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות