פיטר פלצ'יק הפסיד ברבע הגמר ונשר לבית הניחומיםפ.ס.וו וערן זהבי העפילו לשלב הבא, עבדה וסלטיק הודחוחוגג: ''אין ולא לי תהיה אף מלחמה עם אוהדי בית''ר י-ם''בן שמעון: ''לא בא לי לסיים את המסע האירופי שלנו''פלצ'יק עולה למזרן, יום גורלי בשייט, הבייסבול יוצא לדרךמקס ואגנר חתם בראשל''צ, תומר לוינסון בנס ציונהואן לוון: ''האוהדים צריכים לחשוב חיובי ולהיזכר בעבר''בכר: ''יש כאן נטייה לזלזל בקבוצות מחו''ל, באים לנצח''אבישג סמברג: ''יש לי עוד הרבה מה להשתפר מקצועית''מוקי: ''לכל המצקצקים, אני נשאר חזק עם הראש למעלה''
שחקני נבחרת איטליה חוגגים (אתר אופ''א)

מומחי הווינר מעריכים: איטליה תשמור על מאזן מושלם

ראשון | | 10:03    מאת מערכת ישראל ספורט

המחזור האחרון של שלב הבתים ביורו יוצא לדרך (ראשון, 19:00) והאזורי, שהבטיחו את מקומם בשמינית הגמר, פוגשים את הוולשים שרוצים גם כן לעלות לשלב הבא. במשחק הנוסף, שווייץ צפויה לנצח את טורקיה

לאחר שסוף השבוע האחרון זכינו למספר הפתעות בטורניר כאשר צרפת סיימה עם הונגריה בתיקו וכך גם סיימו פולין וספרד את המפגש שלהן. היום יתחיל המחזור השלישי והאחרון של שלב הבתים כאשר איטליה שכבר הבטיחה את מקומה בשלב הבא תפגוש את וויילס ואילו שווייץ תפגוש את טורקיה.

במשחק שבין איטליה לוויילס מומחי ה-Winner מעריכים כי האיטלקים הם אלו שיצאו עם שלוש הנקודות מהמפגש וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.4, למול ניצחונה של וויילס שמוערך ביחס של פי 7.6. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.45.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד האיטלקי מוביל צ'ירו אימובילה עם יחס של פי 4, אחריו אנדראה בלוטי עם יחס של פי 4.5 ובמקום השלישי דומניקו ברארדי עם יחס של פי 5.5. בצד השני, מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון הוא גארת' בייל עם יחס של פי 8, אחריו קיפר מור עם יחס של פי 11 ובמקום השלישי הארי ווילסון עם יחס של פי 12.
 


במשחק השני של הערב תפגוש שווייץ את טורקיה למשחק שיכריע מי תסיים במקום השלישי ותנסה לעלות לשלב הבא. מומחי ה-Winner מעריכים ששווייץ היא זו שתצא עם שלוש הנקודות מהמפגש וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.5, למול ניצחונה של טורקיה שמוערך ביחס של פי 4.6. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד השווייצרי מוביל האריס ספרוביץ' עם יחס של פי 4.5, אחריו בריל אמבולו עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי ג'רדאן שאקירי עם יחס של פי 6.5. בצד השני, מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון הוא בוראק ילמאז עם יחס של פי 6.5, אחריו חליל דרויסוגלו עם יחס של פי 8 ובמקום השלישי הקאן צ'לאנולו עם יחס של פי 10.

נגישות