חזרה לעצמה: סימון ביילס זכתה במדליית ארד בקורהחזיזה לקראת טורשאבן: ''מתכוננים למשחק לא פשוט''מנכ''לית מכבי ת''א: ''פחות התחברתי לפוסט של כהן''ארטיום דולגופיאט נחת: ''בא לי לבכות מרוב התרגשות''המטרה הושגה: ברעם וטיבי העפילו לשיוט המדליותארד התנצלה בפני נבחרת הג'ודו: ''לא רציתי לפגוע''ורהולם שבר שיא עולם ב-400 משוכות: ''תוצאה משוגעת''כהן: ''מרגיש שהגיע השלב להתקדם מקצועית וכלכלית''יונתן כהן לא צפוי לטוס עם מכבי תל אביב לסלובקיההפועל אילת שוב מתחזקת: בריון אלן חתם לעונה אחת
בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)

משה חוגג לאוהדים: ''מבשלים לכם לא מעט הפתעות''

שישי | | 18:36    מאת מערכת ישראל ספורט

בעלי בית''ר י-ם הגיב לביקורות לאחר עזיבת עלי מוחמד ועידן ורד: ''שנים מתלוננים שלא עובדים בשקט. עכשיו כשמנסים לעבוד בשקט, כולם מאבדים את זה. שונאי בית''ר, מבפנים ומבחוץ, ימצאו את הרע בכל דבר''

על רקע עזיבתם של עלי מוחמד ועידן ורד, ובצל השמועות על מכירה אפשרית גם של אביאל זרגרי, בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג העביר הערב (שישי) מסר לאוהדי הקבוצה באמצעות הרשת החברתית וביקש להרגיע את המודאגים בעקבות העובדה שבית"ר טרם החתימה רכש לעונת 2021/22.

חוגג כתב בפייסבוק: "שנים מתלוננים שלא עובדים בשקט, עכשיו שמנסים לעבוד בשקט, כולם מאבדים את זה... הלחץ לא ישנה, אנחנו עובדים בשקט הקיץ הזה, גם אם זה לא נעים לכם. שונאי בית"ר, מבחוץ ומבפנים, יצקצקו וימצאו את הרע בכל דבר, הם לא מעניינים, גם לפוסט הזה אני סמוך ובטוח שהם יגיעו".

הבעלים של הקבוצה מהבירה הוסיף: "לאוהבים אני רוצה למסור, הדרך במועדון בריאה יותר ונכונה יותר, אחרי העונה הקשה שעברנו כולנו, רוצים להחזיר את הכבוד, זה לא פשוט ולבד בטח שאני לא יכול, אבל איתכם ביחד אני מלא אמונה. מבשלים לכם לא מעט הפתעות, בישול איטי אבל זה בדרך".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות