חזרה לעצמה: סימון ביילס זכתה במדליית ארד בקורהחזיזה לקראת טורשאבן: ''מתכוננים למשחק לא פשוט''מנכ''לית מכבי ת''א: ''פחות התחברתי לפוסט של כהן''ארטיום דולגופיאט נחת: ''בא לי לבכות מרוב התרגשות''המטרה הושגה: ברעם וטיבי העפילו לשיוט המדליותארד התנצלה בפני נבחרת הג'ודו: ''לא רציתי לפגוע''ורהולם שבר שיא עולם ב-400 משוכות: ''תוצאה משוגעת''כהן: ''מרגיש שהגיע השלב להתקדם מקצועית וכלכלית''יונתן כהן לא צפוי לטוס עם מכבי תל אביב לסלובקיההפועל אילת שוב מתחזקת: בריון אלן חתם לעונה אחת
לינוי אשרם עם המדליות היום (איגוד ההתעמלות בישראל)

מדליית זהב ושתי מדליות כסף לאשרם באליפות אירופה

ראשון | | 11:46    מאת מערכת ישראל ספורט

דווקא אחרי האכזבה בקרב-רב, יום ענק למתעלמת האמנותית הבכירה של ישראל, שהגיעה למקום הראשון בגמר תרגיל האלות, ולמקום השני בתרגילי הכדור והחישוק. בהמשך היא סיימה חמישית בתרגיל הסרט

אחרי שסיימה אתמול רביעית בגמר הקרב רב ופספסה את הפודיום, לינוי אשרם מתמודדת היום (ראשון) בגמרים של כל ארבעת המכשירים הבודדים ומציגה יכולת יוצאת מן הכלל. המתעמלת האמנותית הבכירה של ישראל זכתה במדליית זהב בתרגיל האלות ובנוסף גם בשתי מדליות כסף, בכדור ובחישוק, ואותתה שהיא מוכנה בהחלט לטוקיו. בתרגיל הסרט סיימה אשרם במקום הרביעי.
 


אשרם זכתה במדליית הכסף בתרגיל החישוק עם ציון של 27.850 נקודות, שזיכה אותה במקום השני, כאשר ראשונה סיימה דינה אברינה מרוסיה (28.35 נקודות) ואילו אנסטסיה סטלוס זכתה במדליית הארד (27.659 נקודות). בהמשך השיגה ציון מדהים של 28.6 נקודות בגמר תרגיל הכדור - הגבוה ביותר שלה אי פעם, כשדינה אברינה שוב הקדימה אותה עם 28.850 נקודות ואלינה הרנסקו דורגה שלישית עם 28.5 נקודות. באותו גמר השתתפה גם ניקול זליקמן הישראלית שהשיגה ציון של 26.775 נקודות וסיימה חמישית.

​השיא הגיע בגמר תרגיל האלות עם של ציון 28.5 נקודות, אלא שהפעם הוא העניק לה את המקום הראשון ומדליית הזהב, כשהיא הקדימה את דינה שהשיגה "רק" 28.2 נקודות וסאלוס שוב דורגה שלישית עם 27.8 נקודות. בתרגיל הסרט - שמנע ממנה אתמול מדליה בקרב-רב, אשרם קיבלה ציון של 22.575 וסיימה במקום הרביעי, כאשר זליקמן סיימה שמינית.

נגישות