שמינית הגמר: אנגליה נגד גרמניה, בלגיה מול פורטוגלצרפת סיימה ראשונה, פורטוגל שלישית, גרמניה קרטעהבוסקטס דמע: ''עברתי תקופה קשה, לא ידעתי אם אחזור''יש חיזוק להגנה: המגן ראיין סטריין סיכם במכבי חיפהספרד דרסה 0:5 את סלובקיה, שבדיה סיימה ראשונההאולם לא אושר: היכן תשחק אליצור נתניה בליגת העל?בשישי: מוקדמות אליפות אירופה 3X3 בנמל תל אביבהבלם אורי דהן חתם רשמית לארבע שנים במכבי חיפהיואב כץ: ''החוף? צעד פופוליסטי, מעלים את המיעוט''מתחזקת: קוון פרייטר חתם לעונה בהפועל נוף הגליל
הפסקת חשמל בגן נר (אלן שיבר, מנהלת הליגה)

הפועל חולון ספגה הפסד טכני, תערער לביה''ד העליון

חמישי | | 19:10    מאת מערכת ישראל ספורט

הסגולים, שסירבו לשוב לפרקט לאחר הפסקת החשמל בגן נר, נקנסו גם ב-10 אלף ש''ח ו-15 אלף ש''ח נוספים על האבוקות במשחק הראשון בסדרה. הדיון בערעור: מחר ב-9:00. המשטרה סגרה את האולם בגן נר

בית הדין של איגוד הכדורסל דן הערב (חמישי) באירועי משחק מס' 2 בחצי גמר הפלייאוף אתמול בין הפועל גלבוע/גליל להפועל חולון. כזכור, ביתרון 55:60 לאדומים, 6:58 דקות לסיום הרבע הרביעי, כבו האורות באולם בגן נר בשל הפסקת חשמל אזורית. בהחלטה משותפת של הפועל גלבוע/גליל והפועל חולון הוחלט לחכות שעה מרגע הפסקת החשמל בגן נר. לאחר שהחשמל חזר דקה לסיום הדד-ליין, מנהלת הליגה סברה כי יש לחזור לשחק, אבל שחקני הפועל חולון החליטו שלא לחזור למגרש.

בית הדין של איגוד הכדורסל פסק הפסד טכני 20:0 לחולון ובנוסף קנס אותה ב-10,000 ש"ח. לקבוצה עומדת זכות הערעור. אחרי שהערעור הוגש היום, בית הדין העליון של איגוד הכדורסל בראשות השופט בדימוס עו"ד עודד מודריק יתכנס מחר ב-09:00. בכל אופן, לפחות כרגע, משמעות ההחלטה היא שהפועל גלבוע/גליל ניצחה בסדרת חצי הגמר 0:2 ועלתה לגמר הפלייאוף, בו תתמודד בשבוע הבא נגד מכבי תל אביב. חולון גם נקנסה ב-15 אלף ש"ח על זריקת האבוקות במשחק הראשון בסדרה.

בינתיים, משטרת מחוז העמקים פסלה היום את אולם הכדורסל שבגן נר בעקבות הליקויים שהתגלו בו: "היום בוצע שימוע למתקן כדורסל גן נר בעקבות הפסקת חשמל במשחק שנערך אתמול גליל/גלבוע נגד חולון אשר במשחק היה תפוסת קהל מרובה. בהחלטת קצין אג"מ תחנה הוצא צו סגירה על פי חוק הבטיחות לפי סעיף 8. צו הסגירה הינו לאלתר עד תיקון ליקויי בטיחות שהתגלו בשעת חירום. לרבות: גנרטור חירום שלא פעל, כריזה ותאורה חירום והמצלמות שלא עבדו עקב הפסקת החשמל".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות