דיווח באיטליה: ''עסקת יונתן כהן לפיזה על סף סגירה''קומאן: ''יכולים לשחק כדורגל טוב יותר, הגולים יגיעו''עיריית ראשל''צ ערכה קבלת פנים לדולגופיאט ופלצ'יקחזרה לעצמה: סימון ביילס זכתה במדליית ארד בקורהחזיזה לקראת טורשאבן: ''מתכוננים למשחק לא פשוט''מנכ''לית מכבי ת''א: ''פחות התחברתי לפוסט של כהן''ארטיום דולגופיאט נחת: ''בא לי לבכות מרוב התרגשות''המטרה הושגה: ברעם וטיבי העפילו לשיוט המדליותארד התנצלה בפני נבחרת הג'ודו: ''לא רציתי לפגוע''ורהולם שבר שיא עולם ב-400 משוכות: ''תוצאה משוגעת''
קרן מוזס (מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

קרן מוזס מונתה למנכ''לית ליגת העל לנשים בכדורסל

ראשון | | 10:49    מאת מערכת ישראל ספורט

קפטנית הנבחרות הצעירות של ישראל בעבר ושחקנית בקבוצות הפועל פ''ת ובנות הרצליה, שנאלצה לפרוש עקב פציעה קשה, תקדיש את מאמציה לקידום הענף: ''זקוקים לשיתוף פעולה מלא של כל העושים במלאכה''

קפטנית הנבחרות הצעירות של ישראל בכדורסל לשעבר ושחקנית העבר של הפועל פתח תקווה ובנות הרצליה בליגת העל לנשים, קרן מוזס, מונתה היום (ראשון) למנכ"לית ליגת העל לנשים בכדורסל.

מוזס, שנאלצה לפרוש ממשחק פעיל בליגת העל לנשים בגלל פציעה קשה בברך, היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים לפני כשלוש שנים היתה מנהלת נבחרת הנערות של ישראל שהעפילה לדרג א' (2018) וקודם לכן, מנהלת נבחרת הקדטיות של ישראל (2016) . מוזס תעבוד לצידו של רמי קצוני מנהל התפעול של ליגת העל לנשים בכדורסל בשלוש השנים האחרונות.

מוזס מסרה: "האתגר הגדול והעיקרי בו אשקיע את מירב המאמצים הוא החזרת הקהל לאולמות. לכך, אנחנו זקוקים לשיתוף פעולה מלא של כל העושים במלאכה והמעורבים בליגה הזו : הקבוצות, הרשויות העירוניות, משרד התרבות והספורט, המועצה להסדר ההימורים בספורט ואתנה. אני מאמינה שטיפוח השחקניות הישראליות והשתלבותן בהרכבי הקבוצות במשחקים יסייע רבות בהעמקת הקשר של אוהדים לליגת העל לנשים בכדורסל. ברובד העסקי אני מקווה שנעמיק את החיבור והקשר של הקהילה העסקית לתמיכה וקידום כדורסל הנשים בישראל".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות