צרפת סיימה ראשונה, פורטוגל שלישית, גרמניה קרטעהבוסקטס דמע: ''עברתי תקופה קשה, לא ידעתי אם אחזור''יש חיזוק להגנה: המגן ראיין סטריין סיכם במכבי חיפהספרד דרסה 0:5 את סלובקיה, שבדיה סיימה ראשונההאולם לא אושר: היכן תשחק אליצור נתניה בליגת העל?בשישי: מוקדמות אליפות אירופה 3X3 בנמל תל אביבהבלם אורי דהן חתם רשמית לארבע שנים במכבי חיפהיואב כץ: ''החוף? צעד פופוליסטי, מעלים את המיעוט''מתחזקת: קוון פרייטר חתם לעונה בהפועל נוף הגלילעופר טסלפפה מונה למאמנה של הפועל פתח תקווה
איאד שלבי (רון בולוטין)

אליפות אירופה בשחייה: מדליות כסף לדדאון וארד לשלבי

שלישי | | 23:02    מאת מערכת ישראל ספורט

עוד הצלחות למשלחת הישראלית בפורטוגל: יום לאחר שבירת שיא העולם הפראלימפי, דדאון זכה בכסף ב-150 מטרים מעורב אישי. שלבי זכה בארד ב-100 מ' גב, שיא ישראלי חדש לגורדיצ'וק ב-100 מ' פרפר

מדליות גם ביום השלישי של אליפות אירופה בשחייה המתקיימת הפורטוגל. עמי דדאון זכה הערב (שלישי) במדלית כסף אחרי שסיים את משחה 150 מטר מעורב בזמן של 2:31.65 דקות. איאד שלבי זכה במדלית הארד, אחרי שסיים את 100 מטר גב במקום השלישי בזמן של 2:34.38 דקות.

שתי מדליות אלה מצטרפות לארבע המדליות שכבר השיגו דדאון, מארק מליאר ואראל הלוי, ביומיים הראשונים של האליפות. יוליה גורדיצ'וק קבעה שיא ישראלי חדש ב-100 מטר פרפר - 1:13.60 דקות וסיימה במקום החמישי. נבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל מונה שמונה שחיינים, כולם חברי אילן חיפה, חניכיו של ביננסון, כולם כבר השיגו את הכרטיס למשחקים הפראלימפיים שייפתחו בחודש אוגוסט.

הנבחרת כוללת את איאד שלבי, בשאר חלבי, יוליה גורדיצ'וק, ורוניקה גירנקו, אראל הלוי, עמי דדאון והתאומים אריאל מליאר ומארק מליאר. באליפות אירופה, שתסתיים ב-22 במאי, משתתפים 380 שחיינים מ-47 מדינות.

נגישות