יש סיכום עם עירוני ק''ש: אורי דהן יעבור למכבי חיפהאוהדי מכבי תל אביב רכשו כבר יותר מ-5,000 מנוייםרשמית: אורן אהרוני מונה למאמנה של בני הרצליהמצאו מחליף? ריצ'ארד גאדזה ‎‎חתם לעונה בבני סכניןאחרי שלוש שנים: מאיר טפירו סיים את דרכו בנס ציונהסטרלינג: ''אנחנו צריכים להמשיך לשחק באותה צורה''פיניקס כבר ב-0:2 עם 103:104 דרמטי על הקליפרסאנגלייה סיימה ראשונה, קרואטיה עלתה לשמינית הגמרנשאר בהפועל חיפה: ניסו קפילוטו האריך את חוזהומצאו חלוץ חדש: אוסאמה חלאילה חתם במכבי ת''א
שביט קמחי עם זיין קהאן (לידור גולדברג, איגוד הטניס)

פיוצ'ר ירושלים: שביט קמחי זכתה בתואר בוגרות ראשון

ראשון | | 13:02    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראלית ניצחה 4:6 ו-3:6 את אקטרינה יאשינה מרוסיה (''שמחה ונרגשת''), עידן לשם נוצח 6:3 ו-6:4 ע"י קהאן מארה''ב. יו"ר האיגוד אבי פרץ: ''עברנו מערכת לחצים לבטל את הטורניר, שמחים שעבר בשלום''

הטניסאית הישראלית, שביט קמחי, זכתה לראשונה בקריירה שלה בתחרות פיוצ'ר לבוגרות, לאחר שניצחה היום (ראשון) את אקטרינה יאשינה (מדורגת 3) מרוסיה 4:6 ו-3:6, בגמר הפיוצ'ר לנשים שהסתיים במרכז הטניס והחינוך בישראל ירושלים (סך פרסים של 15 אלף דולר). בטורניר המקביל לגברים ניצח זיין קהאן (מדורג 5) מארה"ב 3:6 ו-4:6 את הישראלי המדורג ראשון, עידן לשם. התחרות, שאורגנה בשיתוף פעולה של איגוד הטניס, עיריית ירושלים ומרכזי הטניס והחינוך בישראל, היתה התחרות הבינלאומית היחידה שהתקיימה בארץ בשבוע הקשה הזה ונמשכה עד סיומה.

תמונת משותפת של הזוכים (לידור גולדברג, איגוד הטניס)
יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ: "אנחנו שמחים מאוד שהאירוע המדהים הזה עבר בשלום. עברנו מערכת לחצים לא פשוטה כדי לבטל את הטורניר, או להעתיקו לעיר אחרת, ולאחר מספר הערכות מצב החלטנו להמשיך כמתוכנן. אנחנו שמחים שהתאחדות הטניס העולמית קיבלה את המלצתנו ואני רוצה להודות לעיריית ירושלים שעמדה לצדנו ועזרה לנו בכל הנוגע לארגון האירוע. בתחרות זו הוכחנו מספר דברים - שענף הטניס מתאושש וחוזר לארח תחרויות בינלאומיות לבוגרים ושהתוצאות מראות שהטניסאים והטניסאיות שלנו הם ברמה גבוהה יותר מהדירוג הנוכחי שלהם, ועצם קיום התחרויות האלה בישראל יעזור להם להתקדם בדירוג. הדבר הכי חשוב שהוכחנו - הטרור לא ינצח אותנו ואנחנו לא נבהלים בקלות".

שביט קמחי אמרה בסיום המשחק: "היה לי שבוע מצוין, שיחקתי ממש טוב, הייתי מרוכזת וחיובית. תודה למאמן שלי, יואב שב, ולאיגוד הטניס על ארגון התחרויות. אני שמחה ונרגשת שהתואר הראשון שלי לבוגרות היה בבית". הפינאליסטית בנשים, אקטרינה יאשינה: "תודה לכל מי שהגיע ותמך וצפה במשחקים בתקופה כל כך קשה עבור כולם". הזוכה בגברים, זיין קהאן: "אני שמח שזכיתי בתואר השלישי שלי בקריירה, שיחקתי טוב היום ועשיתי את המוטל עליי במגרש. למרות המצב המסוכן בישראל השבוע הרגשתי פה מאוד בטוח בירושלים ונהניתי מאוד". הפינאליסט בגברים, עידן לשם: "תודה רבה לכל מי שהגיע לכאן השבוע לצפות במשחקים למרות המצב הקשה, ותודה לכל מי שתמך בי". 

נגישות