ברזיל פתחה את הקופה אמריקה עם 0:3 על ונצואלהמילווקי השוותה ל-2:2 מול ברוקלין, קיירי אירווינג נפצעהולנד חזרה בסטייל למרכז הבמה, אוקראינה מאוכזבתנבחרת הולנד חזרה ליורו עם 2:3 נהדר מול אוקראינהאוסטריה חגגה ניצחון היסטורי, ציון דרך מרשים לגרגוריץ'דג'וקוביץ': ''זה חלום עבורי, היה קשה, אני גאה ומאושר''ניצחון היסטורי ביורו לאוסטריה, 1:3 על צפון מקדוניההגרנד סלאם ה-19: נובאק דג'וקוביץ' זכה ברולאן גארוסבתום קרב אדיר: שיא ישראלי לאיתי גולדפדן ב-100 חזהבסגל חסר במיוחד: מכבי חיפה פתחה את האימונים
ישי עוליאל ובן פתאל (לידור גולדברג, איגוד הטניס)

בן פתאל ניצח את ישי עוליאל וזכה בפיוצ'ר רמת השרון

ראשון | | 19:20    מאת מערכת ישראל ספורט

פתאל (המדורג 6) ניצח את חברו לנבחרת הדייויס (המדורג 2) 4:6 4:6 ואמר: ''תודה לאיגוד הטניס ומרכז הטניס שאפשרו לנו לשוב להתחרות''. לינה גלושקו נוצחה 7:5 ו-6:1 בגמר הנשים ע"י ולנטינה ריסר משווייץ

בן פתאל מישראל וולנטינה ריסר משוייץ זכו היום (ראשון) בפיוצ'ר לגברים ולנשים (בהתאמה) על סך 15,000 דולר כל אחד, שהתקיים ברמת השרון, ואורגן על ידי איגוד הטניס ומרכזי הטניס והחינוך בישראל. השבוע יתקיים טורניר נוסף לגברים ולנשים במרכז הטניס בירושלים.

פתאל (המדורג 6) ניצח 4:6 4:6 את ישי עוליאל (מדורג 2), בגמר הגברים, בדרבי ישראלי בין שני שחקני נבחרת הדייויס של ישראל. פתאל אמר בסיום: "תודה לאיגוד הטניס ומרכז הטניס שארגנו את התחרות הזו ונתנו לנו הזדמנות לשוב ולהתחרות ותודה רבה לקהל שהגיע לתמוך בי". עוליאל אמר בסיום: "היה לבן ולי תענוג לשחק מול כל הקהל שהיה פה והעניק לנו אווירה טובה. כל הכבוד לבן על שבוע ממש טוב ואני מקווה שגם בשבוע הבא יהיה לנו שבוע מוצלח לכל הישראלים, כיף שיש תחרויות בארץ".

לינה גלושקו עם ולנטינה ריסר (לידור גולדברג, איגוד הטניס)
בגמר הנשים נוצחה הישראלית לינה גלושקו (מדורגת 6) 7:5 ו-6:1 ע"י ולנטינה ריסר (מדורגת 5). גלושקו אמרה בסיום: "תודה לכל הקהל שבא לראות אותנו, כל הכבוד ליריבה שלי ששיחקה טוב מאוד היום". ריסר: "זה היה טורניר מדהים עבורי, הרגשתי בבית, זה כבוד עבורי לזכות בתואר הראשון שלי במקום כל כך מיוחד".

לפני המשחקים הגיע לברך את השחקנים ח"כ יואל רזבוזוב, יו"ר השדולה לספורט בכנסת, שאמר: "כיף לראות שהספורט חוזר, המשחקים חוזרים, ושמחתי לראות שהגיע מספר לא מבוטל של שחקנים מחו"ל לתחרות הזו. וברכות לאיגוד הטניס שהיה אחד האיגודים הראשונים שהתחיל לייצר פעילות".

נגישות