צרפת סיימה ראשונה, פורטוגל שלישית, גרמניה קרטעהבוסקטס דמע: ''עברתי תקופה קשה, לא ידעתי אם אחזור''יש חיזוק להגנה: המגן ראיין סטריין סיכם במכבי חיפהספרד דרסה 0:5 את סלובקיה, שבדיה סיימה ראשונההאולם לא אושר: היכן תשחק אליצור נתניה בליגת העל?בשישי: מוקדמות אליפות אירופה 3X3 בנמל תל אביבהבלם אורי דהן חתם רשמית לארבע שנים במכבי חיפהיואב כץ: ''החוף? צעד פופוליסטי, מעלים את המיעוט''מתחזקת: קוון פרייטר חתם לעונה בהפועל נוף הגלילעופר טסלפפה מונה למאמנה של הפועל פתח תקווה
סקוטי ווילבקין מול הפועל ירושלים (עודד קרני, מנהלת הליגה)

ליגת העל תחודש ביום רביעי, המתכונת: בועה באילת

שישי | | 12:36    מאת מערכת ישראל ספורט

דירקטוריון המנהלת התכנס והחליט על חידוש הפעילות וכל יום ייערכו שלושה משחקים בעיר הדרומית. אם תהיה רגיעה במצב הביטחוני, המשחקים יתקיימו באולמות הביתיים של כל קבוצה. האנטר ומונרו תקפו

אחרי המסר האחיד שהעבירו השחקנים הזרים ובו קראו לבטל את העונה בשל ההסלמה הביטחונית, מנהלת הליגה בכדורסל הודיעה שבישיבת הדירקטוריון שהתקיימה היום (שישי) נקבע שליגת העל תמשיך, כאשר המשחקים יחזרו ביום רביעי בבועה באילת. קבוצות יוכלו לרדת לעיר הדרומית החל מהיום על מנת להתאמן ולהתכונן ליום רביעי.
 


במנהלת הוסיפו: "במידה ותהיה רגיעה במצב הביטחוני, הליגה תחזור לפעילות רגילה באולמות הביתיים של כל קבוצה כיממה לאחר סיום המערכה. מנהלת הליגה רואה בביטחון השחקנים חשיבות עליונה, מכבדת את רגשות השחקנים ומאמינה שפיתרון זה יאפשר לכולם להמשיך בפעילות למרות המצב הביטחוני כרגע. בבועה באילת ישוחקו שלוש משחקים ביום (כאמור התחלת המשחקים ביום רביעי). הבועה תנוהל על ידי מנהלת הליגה".
 


שחקן מכבי תל אביב אות'לו האנטר הגיב להחלטה: "שוב הוכחתו לעולם שהבידור חשוב יותר מהביטחון של האזרחים", כאשר את הציוץ שיתף דריל מונרו ממכבי ראשון לציון שכתב: "פשוט לא ייאמן".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות