המנהל המקצועי: ''מקווה שפרץ יוכיח למה נלחמנו עליו''רוברטו מנצ'יני מאושר: ''לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה''איטליה מושלמת, וויילס עלתה, שווייץ בעמדת המתנהעשה היסטוריה: מתן רודיטי השיג את הכרטיס לטוקיובסגל כמעט מלא: מכבי חיפה ערכה את אימון הבכורהעובר לדרום: איתי שכטר חתם לשנתיים בהפועל ב''שמכבי ת''א פרסמה את מחירי המנויים לעונת 2021/22רכש חדש: סולומון דניאל מצטרף להפועל נוף הגלילהפועל ת''א: גוטליב חתם לשלוש שנים, גם רוסה סיכםזופר אבדיה מונה למנהל המקצועי של בני הרצליה

ספורטאי ישראל תודרכו לשמש כ''שגרירים בעת חירום''

חמישי | | 15:18    מאת מערכת ישראל ספורט

שר הספורט טרופר ערך שיחת 'זום' עם נציגי הכדורגל, הכדורסל והג'ודו בחו''ל ותדרך אותם אודות המסרים לקהילה הבינלאומית: ''הלגיטימציה ממנה להמשך פעולות צה''ל ברצועת עזה היא בעלת משמעות מכרעת''

בעקבות ההסלמה במצב הביטחוני, שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר, יזם היום (חמישי) יחד עם משרד החוץ מבצע לתדרוך ספורטאים המייצגים את ישראל, והפיכתם למעין 'שגרירים בעת חירום".

הספורטאים המשתתפים בתחרויות בחו"ל קיבלו תדרוך מקיף אודות המצב הביטחוני והמסרים לקהילה הבינלאומית, בשיחות זום שהתקיימו בהשתתפות שר התרבות והספורט, ח״כ חילי טרופר, ודובר משרד החוץ, מר ליאור חייט. בין הספורטאים שהשתתפו בפרוייקט: ערן זהבי, דני אבדיה, גל מקל, גדי קינדה, אלי דסה, בן שהר, שון דוסון, שגיא מוקי, פיטר פלצ׳יק וברוך שמאילוב. הפרוייקט יימשך בשעות ובימים הקרובים יחד עם ספורטאים נוספים מענפי ספורט שונים המשחקים בחו"ל שירצו לקחת בו חלק.

שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר: "לזירה הבינלאומית יש משמעות גדולה, במיוחד בימים אלו בהם הכל עובר ברשתות החברתיות. הלגיטימציה מהקהילה הבינלאומית להמשך פעולות צה"ל ברצועת עזה היא בעלת משמעות מכרעת ואני שמח לראות את ההירתמות של הספורטאים שלנו, שבוחרים לייצג את המדינה לא רק כשהם לובשים את מדי נבחרת ישראל, אלא גם בימים קשים אלה, ונותנים גב לכוחות צה,ל ולתושבים בעורף, אל מול הביקורת של הקהילה הבינלאומית".

טרופר הוסיף: "אני מודה לספורטאים שנרתמו לפרוייקט, ולהתאחדות לכדורגל, לאיגוד הכדורסל ולאיגוד הג׳ודו על שיתוף הפעולה המהיר והיעיל. שיתוף הפעולה מצד הספורטאים הבכירים שלנו מראה כמה חשוב הספורט שלנו, ככלי חברתי לשינוי דעת הקהל וליצירת אחדות וערבות הדדית".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות