ברזיל פתחה את הקופה אמריקה עם 0:3 על ונצואלהמילווקי השוותה ל-2:2 מול ברוקלין, קיירי אירווינג נפצעהולנד חזרה בסטייל למרכז הבמה, אוקראינה מאוכזבתנבחרת הולנד חזרה ליורו עם 2:3 נהדר מול אוקראינהאוסטריה חגגה ניצחון היסטורי, ציון דרך מרשים לגרגוריץ'דג'וקוביץ': ''זה חלום עבורי, היה קשה, אני גאה ומאושר''ניצחון היסטורי ביורו לאוסטריה, 1:3 על צפון מקדוניההגרנד סלאם ה-19: נובאק דג'וקוביץ' זכה ברולאן גארוסבתום קרב אדיר: שיא ישראלי לאיתי גולדפדן ב-100 חזהבסגל חסר במיוחד: מכבי חיפה פתחה את האימונים
מכבי חיפה מול מכבי ת''א (ישי נאמן)

רשמית: גם חצי הגמר בין מכבי חיפה למכבי ת''א נדחה

רביעי | | 11:25    מאת אדי חליאבין

אחרי שהמשחק בין הפועל ת''א לבית"ר ת''א/בת ים נדחה פעמיים ובעקבות לילה של טילים על ישראל, ההתאחדות בוחנת מועד חלופי לקיום המפגשים ובכל מקרה המפגש בין הירוקים לצהובים לא יתקיים מחר

ההסלמה הביטחונית המשמעותית ממשיכה להשפיע על הכדורגל הישראלי: אחרי שחצי הגמר הראשון בין הפועל תל אביב לבית"ר תל אביב/בת ים נדחה פעמיים, גם חצי הגמר השני - בין מכבי חיפה למכבי תל אביב - שהיה אמור להתקיים מחר באצטדיון סמי עופר לאחר שנדחה פעם אחת, נדחה שוב היום (רביעי) ולא יתקיים מחר.
 


מההתאחדות לכדורגל נמסר: "בעקבות ההסלמה במצב הבטחוני ולאחר הערכות מצב מול כלל הגורמים ובתיאום עם שר הספורט, הוחלט לדחות גם את משחק חצי הגמר השני בין מכבי חיפה למכבי ת"א שתוכנן להיערך מחר בסמי עופר. ההתאחדות לכדורגל ומנהלת הליגות  בוחנות תאריכים אפשריים להמשך משחקי הגביע והליגות המקצועניות". ממכבי חיפה נמסר: "ההחלטה לדחות את משחקי חצי גמר הגביע  ראויה ומובנת. כולנו מייחלים לימים של שקט". במכבי תל אביב הודיעו עוד לפני ההחלטה לדחות את המשחק שהם דורשים לדחות את המפגש המתוכנן.

מטעמו של שר התרבות והספורט חילי טרופר נמסר: "לאחר הערכת מצב נוספת, ולאור ההסלמה במצב הביטחוני, הוחלט לדחות את משחקי חצי גמר גביע המדינה בכדורגל ואת משחק גמר גביע המדינה בכדורסל למועד אחר. בשעות אלה ההתאחדות לכדורגל, איגוד הכדורסל ומנהלות הליגות בכדורגל ובכדורסל פועלות למציאת מועדים חדשים לקיום המשחקים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות