ברזיל פתחה את הקופה אמריקה עם 0:3 על ונצואלהמילווקי השוותה ל-2:2 מול ברוקלין, קיירי אירווינג נפצעהולנד חזרה בסטייל למרכז הבמה, אוקראינה מאוכזבתנבחרת הולנד חזרה ליורו עם 2:3 נהדר מול אוקראינהאוסטריה חגגה ניצחון היסטורי, ציון דרך מרשים לגרגוריץ'דג'וקוביץ': ''זה חלום עבורי, היה קשה, אני גאה ומאושר''ניצחון היסטורי ביורו לאוסטריה, 1:3 על צפון מקדוניההגרנד סלאם ה-19: נובאק דג'וקוביץ' זכה ברולאן גארוסבתום קרב אדיר: שיא ישראלי לאיתי גולדפדן ב-100 חזהבסגל חסר במיוחד: מכבי חיפה פתחה את האימונים
אוהדי מכבי ת''א (ישי נאמן)

מכבי ת''א: האוהד שקילל את עוואד הורחק לכל החיים

שני | | 14:20    מאת חיים נתנאל

הצהובים החליטו להרחיק לצמיתות את אוהד הקבוצה שתועד מקלל ''ערבי מסריח'' את חלוץ מכבי חיפה במהלך הפסקת המשחק מול הירוקים: ''זאת התנהגות מבזה, בלתי ראויה ופסולה שאין לה מקום במגרשים''

מכבי תל אביב החליטה היום (שני) להרחיק לצמיתות את אוהד הקבוצה שתועד מקלל את חלוץ מכבי חיפה מוחמד עוואד במשחק מול הירוקים אתמול באצטדיון בלומפילד. הצהובים גם הודיעו שהם מתכוונים לנקוט בהליכים משפטיים נגד האוהד. כזכור, האוהד תועד בבירור כשהוא קורא "ערבי מסריח" לכיוונו של עוואד במהלך משחק העונה אמש.

בהודעה של מכבי תל אביב לאוהד נכתב: "במסגרת המשחק תועדת בווידאו כאשר אתה קורא קריאות גזעניות חמורות לעבר שחקנה של מכבי חיפה מוחמד עוואד. המועדון רואה אירוע זה בחומרה ולא יסכים לקבל התנהגות כזאת של אוהדיו במגרשי הכדורגל. מדובר בהתנהגות מבזה, בלתי ראויה, מנוגדת לדין ופסולה שאין לה מקום במשחקי מכבי תל אביב ובמגרשי הכדורגל בכלל. המועדון שם לו למטרה להילחם בכל גילוי אלימות וגזענות במגרשים ומעשיך כאמור גרמו וגורמים למועדון לנזק רב ומכתימים את המועדון ואוהדיו המסורים".

עוד נכתב: "נוכח האמור לעיל אתה מורחק לצמיתות מכל פעילות של המועדון. בין היתר, לא יימכרו לך מנויים או כרטיסים למשחקי המועדון ותיאסר כניסתך למשחקי המועדון (בית ו/או חוץ), אימוניו, אימוני ומשחקי מחלקת הנוער וכיו"ב. בכוונת המועדון לאכוף הנחיה זו ללא פשרות. בנוסף, בכוונת המועדון לנקוט נגדך בהליכים משפטיים בקשר עם הנזקים שנגרמו ו/או יגרמו לו עקב האמור לעיל וזאת לאחר שיסיים לאמוד את נזקיו".

המכתב שנשלח לאוהד
ממנהלת הליגות נמסר: "יו"ר המנהלת מברך על החלטת מכבי תל אביב להרחיק לכל החיים מכניסה למשחקי המועדון את האוהד שקילל בקללות גזעניות את שחקן מכבי חיפה. המנהלת תעמוד לצד כל המועדונים, בכל הפעולות שינקטו כנגד אוהדים גזעניים או אלימים. המאבק באלימות משותף למנהלת ולכל הקבוצות, יחד נמגר את האלימות ממגרשי הכדורגל".

ממכבי חיפה נמסר: "החלטה ראויה ומתבקשת. המאבק באלימות ובגזענות  משותף לכולנו". מבית"ר ירושלים נמסר: "מברכים את מכבי תל אביב על המלחמה הבלתי מתפשרת להחזיר את יציעי הכדורגל לנקיים מגזענות ולהיות למקום בילוי משפחתי. תודה לשופטת שירה בנקי על הפסיקה אשר נתנה רוח גבית לכל המועדונים אשר יכולים לפעול כנגד המתפרעים והגזענים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות