בוקר להט, פיניקס עלתה ל-0:1 בגמר מול הקליפרסספרד: ראיו וייקאנו היא העולה השלישיה לליגה הבכירההמנהל המקצועי: ''מקווה שפרץ יוכיח למה נלחמנו עליו''רוברטו מנצ'יני מאושר: ''לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה''איטליה מושלמת, וויילס עלתה, שווייץ בעמדת המתנהעשה היסטוריה: מתן רודיטי השיג את הכרטיס לטוקיובסגל כמעט מלא: מכבי חיפה ערכה את אימון הבכורהעובר לדרום: איתי שכטר חתם לשנתיים בהפועל ב''שמכבי ת''א פרסמה את מחירי המנויים לעונת 2021/22רכש חדש: סולומון דניאל מצטרף להפועל נוף הגליל
ערן זהבי במדי נבחרת ישראל (אסף הופמן)

ערן זהבי: ''זה הרבה מעבר לפריצה רגילה וגניבת רכוש''

שני | | 10:33    מאת מערכת ישראל ספורט

חלוץ נבחרת ישראל ופ.ס.וו איינדהובן התייחס לראשונה לשוד האלים שעברה משפחתו, אשתו שי בתגובה ראשונית למקרה: ''עברנו מקרה מזעזע, הילדים בסדר פיזית. צריכים רגע לעכל, לא הרימו יד על הילדים''

אחרי השוד האלים אמש, חלוץ נבחרת ישראל ופ.ס.וו איינדהובן ערן זהבי ומשפחתו העבירו את הלילה (בין ראשון לשני) בביתם באמסטרדם אחרי שקבוצתו ההולנדית דאגה לאבטחה שתשהה מסביב לבית כל הלילה. בבדיקה שנעשתה עולה כי שעונים ותכשיטים בגובה של עשרות אלפי יורו נגנבו במהלך השוד, כשבבית לא היה כסף מזומן. 

ערן זהבי הגיב הבוקר לראשונה לאירועים וכתב בסטורי באינסטגרם: "תודה לכולם על הדאגה והאהבה, מבקש מכולם להבין את המצב ולכבד את הפרטיות שלנו כרגע לעכל את הדברים. מקרה לא נעים, הרבה מעבר לפריצה רגילה לבית וגניבת רכוש, שוב תודה לכולכם על הדאגה, מעריכים את זה מאוד, אשתי את מלכה".

גם שי זהבי עצמה פרסמה סטורי בנושא וכתבה: "בוקר טוב לכולם, אתמול אני ומשפחתי עברנו מקרה מזעזע של שוד ותקיפה במקום שאמור להיות עבורנו הכי בטוח בטוח – הבית שלנו. עברו עלינו שעות קשות ואנחנו צריכים רגע לעכל. חשוב לי לציין שלא הרימו יד על הילדים והם בסדר גמור, פיזית. נפשית אנחנו כולנו נצטרך לעבוד יחד ולעבור את זה בצורה הטובה ביותר, אני מודה לכולם מקרב לב על הדאגה והרצון לעזור, זה מחמם את הלב, תודה תודה תודה".

הפורצים עצמם טרם נמצאו, אך אנשי הזיהוי הפלילי במשטרה ההולנדית אספו ראיות מהזירה ולקחו טביעות אצבע. גם מצלמות אבטחה בבית ומסביב לרחוב בו גרים משפחת זהבי נלקחו. סימני פריצה לא נראו ובמשפחת זהבי סיפרו כי הפורצים - שאחד מהם התחזה לשליח - צלצלו בפעמון וכשפתחו להם את הדלת, התנפלו על שי זהבי וילדיה. על פי דיווחים, השודדים אף הכו באגרופים את שי בפניה, גזזו את שערה וקשרו אותה – הכל לנגד ילדיה. שכנים שמתגוררים בסמוך העידו כי מבית משפחת זהבי נשמעו צעקות ובכי.

נגישות