חי: פורטוגל - צרפת 2:2, גרמניה - הונגריה 2:2 (מחצית 2)בוסקטס דמע: ''עברתי תקופה קשה, לא ידעתי אם אחזור''יש חיזוק להגנה: המגן ראיין סטריין סיכם במכבי חיפהספרד דרסה 0:5 את סלובקיה, שבדיה סיימה ראשונההאולם לא אושר: היכן תשחק אליצור נתניה בליגת העל?בשישי: מוקדמות אליפות אירופה 3X3 בנמל תל אביבהבלם אורי דהן חתם רשמית לארבע שנים במכבי חיפהיואב כץ: ''החוף? צעד פופוליסטי, מעלים את המיעוט''מתחזקת: קוון פרייטר חתם לעונה בהפועל נוף הגלילעופר טסלפפה מונה למאמנה של הפועל פתח תקווה
כדור ליגת האלופות (האתר הרשמי)

בארסה, ריאל ויובה: ''סובלים מלחצים, איומים ותקיפות''

שבת | | 13:19    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שהגיעה להסכם פשרה עם 9 מתוך 12 הקבוצות שהיו שותפות למיזם הסופרליג, שלוש הקבוצות היחידות שלא פרשו יצאו בהודעה משותפת בנוגע לאירועים: ''הופעלו לחצים ואיומים בלתי נסבלים כדי שנוותר''

בצל הדיווחים בספרד על כך שנשיא אופ"א אלכסנדר צ'פרין שוקל להשעות את ברצלונה, ריאל מדריד ויובנטוס - הקבוצות הנותרות במפעל הסופר ליג לשנתיים, הוציאו השלוש הודעה רשמית משותפת בנושא.

בהודעה נכתב בין היתר: "המועדונים המייסדים סבלו, וממשיכים לסבול מלחצים, איומים ותקיפות בלתי מתקבלים מצד שלישי, כדי שינטשו את הפרויקט, ולכן מתנערים מזכותם וחובתם לספק פתרונות למערכת האקולוגית בכדורגל באמצעות הצעות קונקרטיות ודיאלוג בונה. הדבר בלתי מתקבל על הדעת תחת שלטון החוק ובתי הדין כבר פסקו לטובת הסופר ליג, והורו על פיפ"א ואופ"א להימנע מלעשות כל פעולה שתפריע ליוזמה זו בכל דרך שהיא בבית המשפט".
 


עוד נכתב: "אנו מצטערים לראות שחברינו ושותפינו המייסדים של פרויקט הסופר ליג מצאו עצמם כעת בעמדה לא עקבית וסותרת כאשר חתמו אתמול על מספר התחייבויות לאופ"א. עם זאת, בהתחשב בכך שהנושאים המהותיים שהובילו את הכרזת 12 המועדונים המייסדים על ליגת העל לפני שבועות לא נעלמו, אנו חוזרים ומדגישים כי לכבד את ההיסטוריה שלנו, לעמוד בחובותינו כלפי בעלי העניין ואוהדינו, לטובת הכדורגל ולמען הקיימות הכלכלית של הענף, מוטלת עלינו החובה לפעול בצורה אחראית ולהתמיד בחיפוש אחר פתרונות הולמים, למרות הלחצים והאיומים הלא מקובלים והמתמשכים שקיבלו אופ"א".

בהודעה נכתב עוד כי "אנו חוזרים ומדגישים בפני פיפ"א, אופ"א וכל בעלי העניין בכדורגל, כפי שעשינו במספר הזדמנויות מאז הכרזת הסופר ליג, על מחויבותנו ורצוננו האיתן לדון, בכבוד וללא לחץ בלתי מתקבל על הדעת, ובהתאם לכלל החוק, הפתרונות המתאימים ביותר להמשך קיומה בר הקיימא של כל משפחת הכדורגל".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות