המנהל המקצועי: ''מקווה שפרץ יוכיח למה נלחמנו עליו''רוברטו מנצ'יני מאושר: ''לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה''איטליה מושלמת, וויילס עלתה, שווייץ בעמדת המתנהעשה היסטוריה: מתן רודיטי השיג את הכרטיס לטוקיובסגל כמעט מלא: מכבי חיפה ערכה את אימון הבכורהעובר לדרום: איתי שכטר חתם לשנתיים בהפועל ב''שמכבי ת''א פרסמה את מחירי המנויים לעונת 2021/22רכש חדש: סולומון דניאל מצטרף להפועל נוף הגלילהפועל ת''א: גוטליב חתם לשלוש שנים, גם רוסה סיכםזופר אבדיה מונה למנהל המקצועי של בני הרצליה
אוהדי מכבי ת''א בבלומפילד (ישי נאמן)

האוהדים זועמים: ''המשטרה מתנהלת כמו ארגון פשע''

חמישי | | 15:42    מאת מערכת ישראל ספורט

ארגוני האוהדים של מכבי ת''א ומכבי חיפה יצאו במתקפה בעקבות ההחלטה לאסור על הכנסת ציוד עידוד למפגשים בליגה בראשון ושלושה ימים לאחר מכן בגביע המדינה: ''נמאס לנו, מבקשים את התערבות הממשלה''

שלושה ימים לפני המפגש המסקרן בבלומפילד, אוהדי מכבי תל אביב טוענים כי משטרת ישראל אסרה עליהם להכניס תפאורה למשחק העונה ביום ראשון נגד מכבי חיפה. ארגון "מכבי פנאטיקס" התייחס לנושא בהודעה שפרסם וגם בארגון "אולטראס חיפה" עדכנו שהמשטרה החלטה למנוע הכנסת ציוד עידוד למשחק בדגש על דגלים - גם לחצי גמר גביע המדינה בין הקבוצות ביום רביעי שיתקיים גם כן בבלומפילד.

בהודעה של מכבי פנאטיקס נכתב: "כשכולם מברכים על חזרת הקהל והצבע למגרשים, משטרת ישראל שוב מתנהלת כמו ארגון פשע ומנסה לדכא את האוהדים. בשבועות האחרונים עבדנו לילות וימים כדי לצבוע את היציע שלנו כראוי למשחק העונה ולתמוך במכבי. לצערנו, משטרת ישראל שמה לעצמה מטרה להחריב את תרבות העידוד בישראל, וללא שום התראה מוקדמת או הסברים הגיוניים הודיעה שהיא לא מאשרת הכנסת תפאורה למגרש. אבל זה לא מספיק למשטרה, לא רק שלא אישרו את הכנסת התפאורה, אלא גם הגיעו לבתים של אוהדים למטרות הפחדה".

אוהדי מכבי חיפה (אליאב אוזן)
עוד נכתב: "אוהדים ללא שום עבר או רישום פלילי קיבלו דפיקה בדלת מבלשים, בלי שהואשמו בכלום. הבלשים הגיעו רק כדי לאיים על אוהדים מוכרים ביציע לקראת המשחק, כדי שלא ‘יתפרעו' וכדי להגיד להם שכל דבר שיקרה במשחק גם אם הם אשמים וגם אם לא הם יעצרו. הטכניקות ההזויות של המשטרה, שמתנהלת כמו ארגון פשיעה לכל דבר, לא ישברו ולא ירחיקו אותנו מהקבוצה שלנו. אנו נמשיך לפעול כדי להבטיח שאף אוהד לא יפגע מהעבריינים במדים, וכמובן גם כדי שהקבוצה שלנו לא תיפגע".

מ"אולטראס חיפה" נמסר: "אחרי שבועות של תכנונים, עבודה מסביב לשעון והזמנת ציוד באלפי שקלים מהכסף שתרמתם, אנו מודיעים שכרגע לא יתאפשר לנו להרים את התפאורות שתכננו לשני המשחקים הקרובים. שוב אנחנו נתקלים בכוחניות שמשטרת ישראל מפעילה אל מול קהל אוהדי הכדורגל, ומאשרת או לא מאשרת ציוד עידוד ודברים נוספים רק לפי מצבי הרוח שלה. לנו נמאס מכך כבר ומבקשים את התערבות הממשלה והמועדונים אל מול הכוחניות וחוסר ההיגיון של משטרת ישראל ומפקדיה, ולאסור על המשטרה לפגוע בקהל אוהדי הכדורגל פעם אחרי פעם".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות