רוברטו מנצ'יני מאושר: ''לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה''איטליה מושלמת, וויילס עלתה, שווייץ בעמדת המתנהעשה היסטוריה: מתן רודיטי השיג את הכרטיס לטוקיובסגל כמעט מלא: מכבי חיפה ערכה את אימון הבכורהעובר לדרום: איתי שכטר חתם לשנתיים בהפועל ב''שמכבי ת''א פרסמה את מחירי המנויים לעונת 2021/22רכש חדש: סולומון דניאל מצטרף להפועל נוף הגלילהפועל ת''א: גוטליב חתם לשלוש שנים, גם רוסה סיכםזופר אבדיה מונה למנהל המקצועי של בני הרצליהמכבי חיפה פרסמה את מתווה ההטבות ומחירי המנויים
שחקני הפועל ב''ש חוגגים (ישי נאמן)

קדנציה שנייה: לוקאס ברוטניק חוזר להפועל באר שבע

חמישי | | 14:29    מאת אודי קיסוס

הקבוצה מבירת הנגב עובדת במרץ על בניית העונה הבאה. בורטניק יצטרף לצוות המקצועי בתפקיד ראש המערך המדעי והפיסיולוגי. ברקת: ''איש מקצוע מומחה בתחומו ובעל ידע עשיר, שמחים ששב לחיק משפחתנו''

הפועל באר שבע ממשיכה לעבוד על העונה הבאה והיום (חמישי) הודיעו במועדון שלוקאס בורטניק חתם לקראת עונת המשחקים 2021/22. בורטניק חוזר לקדנציה שנייה במועדון ויצטרף לצוות המקצועי בתפקיד ראש המערך המדעי והפיסיולוגי.

לוקאס בורטניק אמר: "אני מאוד שמח לחזור למועדון מכל כך הרבה סיבות. אני מצטרף למועדון שיש לו שאיפות ומטרות גבוהות. אני שמח שנפלה בחלקי הזכות להיות חלק מהמועדון הזה, שאני מרגיש בו בבית, ולתרום לו".

נשיאת המועדון, אלונה ברקת: "אני מברכת את לוקאס על שובו חזרה לחיק משפחתנו. לוקאס הוא איש מקצוע מומחה בתחומו ובעל ידע עשיר. מעבר לתרומתו המקצועית של לוקאס, הוא התחבר בצורה יוצאת דופן לישראל ולמועדון ואני מאחלת לו הצלחה רבה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות