צרפת סיימה ראשונה, פורטוגל שלישית, גרמניה קרטעהבוסקטס דמע: ''עברתי תקופה קשה, לא ידעתי אם אחזור''יש חיזוק להגנה: המגן ראיין סטריין סיכם במכבי חיפהספרד דרסה 0:5 את סלובקיה, שבדיה סיימה ראשונההאולם לא אושר: היכן תשחק אליצור נתניה בליגת העל?בשישי: מוקדמות אליפות אירופה 3X3 בנמל תל אביבהבלם אורי דהן חתם רשמית לארבע שנים במכבי חיפהיואב כץ: ''החוף? צעד פופוליסטי, מעלים את המיעוט''מתחזקת: קוון פרייטר חתם לעונה בהפועל נוף הגלילעופר טסלפפה מונה למאמנה של הפועל פתח תקווה
אחד החפצים שהושלכו (ליאת אבשלומי)

הפועל ת''א נקנסה ב-10 אלף ש''ח על זריקת החפצים

רביעי | | 19:58    מאת מערכת ישראל ספורט

בעקבות זריקת החפצים לכר הדשא והדלקת האבוקות ביציעי האוהדים במשחק מול בית''ר ירושלים, המועדון האדום ספג קנס בבית הדין של ההתאחדות. המנכ''לית פרידמן: ''הקנס בא על חשבון תקציב הנוער''

כשבועיים לאחר המשחק מול בית"ר ירושלים באצטדיון בלומפילד, הערב (רביעי) הפועל תל אביב עמדה לדין בהתאחדות לכדורגל בשל האירועים שהתרחשו במפגש נגד הקבוצה מהבירה - הדלקת אבוקות והשלכת חפצים - וספגה קנס של 10,000 ש"ח, זאת "על הצד המקל ולפנים משורת הדין" לפי פסק הדין.

מנכ"לית הפועל תל אביב אודליה פרידמן אמרה: "אחת ההחלטות שלי לבוא לעולם הכדורגל היא שיש לי מה לתרום, והדבר השני באמת הוא שניתן לתרום לקירוב בין האוהדים להנהלת הקבוצה. הענישה של הקנסות כואבת לנו. זה בא על חשבון תקציב למחלקות הנוער. נערכנו למשחק עם בית"ר וההיערכות הייתה רצינית, הכל היה בשיתוף המשטרה".

רימוני עשן ביציע של הפועל ת''א (ליאת אבשלומי)
הדיין נועם ליובין כתב:"נציגי הנאשמת הגיעו עם שני צילומים בודדים של אוהדים, אשר לטענתם הם האחראים לחלק מן האירועים שאירעו ונזכיר כי מדובר באירועים בהם הודלקו אבוקות רבות ביציע ובאירוע אחר בו הושלכו מספר פעמים מוטות נייר על שחקן בית"ר ירושלים, בכמות אשר חייבת את שופט המשחק להפסיק את המשחק למשך 4 דקות".

ליובין הוסיף: "משני האירועים החמורים המצטברים הנ”ל, ולאחר דברי נציגי הנאשמת כי היה ברור להם שהמשחק הינו טעון וכי לכאורה התכוננו בהתאם, הגיעו אותם נציגים עם אותן שתי תמונות, ללא כל זיהוי של אותם האנשים ולמעשה ללא כל צעד מעשי נדרש, כאשר תמוהה העובדה כי מכל האירועים החמורים המוזרים בדו"ח אשר מאופיינים כאירועים להם היו שותפים אוהדים רבים, זהו התוצא הדל איתו מגיעים נציגי הנאשמת לדיון".

הדיין סיכם: "צר לי כי אלו הם פני הדברים וכולי תקווה כי המילים שהושמעו במהלך הדיון, בדבר מלחמה כנגד אותם פורעים, אכן יתממשו למעשים בשטח ולא יישארו בכדר סיסמאות הנזרקות לחלל האוויר. הנני מדגיש כי אם לא הייתי מתחשב בטיעונים שנשמעו בדיון ובעובדה כי מדובר בתקופה בה נזקקת הנאשמת לקהל ביציעה, כמקור הכנסה, הרי שהיה עונשה של הנאשמת כבד הרבה יותר וכולל אלמנטים של ענישה נוספים מעבר לקנס הכספי – והמבין יבין".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות