כדורסל נשים: מכבי אשדוד רחוקה ניצחון אחד מאליפותהזאר התנצל: ''לא התכוונתי לפגוע באוהדי ריאל מדריד''תמה העונה האירופית: חולון הפסידה 86:77 לבורגוסאחרי שהמשחק כמעט נדחה: שער 11 העונה לסולומוןג'ודו: מוקי הודח כבר בקרב הראשון, בוטבול סיים חמישיעצרה את המפולת: הפועל י-ם ניצחה 79:96 באילתעונש כבד: הפועל תל אביב נקנסה ב-50 אלף שקליםשרן ייני במסר: ''מי שלא מאמין, הוא לא מכביסט אמיתי''טירוף: אזלו הכרטיסים של מכבי חיפה למשחק העונההאוהדים זועמים: ''המשטרה מתנהלת כמו ארגון פשע''
כדור כדורסל (אתר FIBA)

המנהלת קבעה: עונת הכדורסל תיפתח ב-3 באוקטובר

שלישי | | 12:19    מאת מערכת ישראל ספורט

בישיבת הדירקטוריון של מנהלת ליגת ווינר נקבע גם כי גביע ווינר יתקיים בין ה-15 ל-26 בספטמבר. הוחלט שלא לתמוך בקבוצות שיחליטו לשחק ביורוקאפ. וגם: השינוי המהותי שיתבצע במבנה של הדירקטוריון

מנהלת ליגת העל בכדורסל הודיעה היום (שלישי) כי בישיבת דירקטוריון שהתקיימה אתמול נקבע כי עונת 21/22 תיפתח ב-3 באוקטובר, גביע ווינר סל יתקיים בין 15 בספטמבר ל-26 בספטמבר.

הישיבה עצמה נפתחה בדברי פרידה מחבר הדירקטוריון ניסים אלפסי ז"ל וברכות לעירוני נס ציונה זוכת היורופקאפ והפועל חולון זוכת הליגה הבלקנית. המנהלת החליטה לא לתמוך בעונה הבאה בקבוצות שילכו לשחק ביורוקאפ לאחר שהיורוקאפ הודיע על מתן רשיונות ל-15 קבוצות לשלוש שנים, אלא אם כן הליגה הישראלית תקבל ביורוקאפ מקום על בסיס ספורטיבי.

השר חילי טרופר עם יו''ר המנהלת שמואל פרנקל (יח''צ)
מנהלת הליגה גם הודיעה שחברי הדירקטוריון אישרו את מתווה דו"ח דלויט שכולל את מבנה ועדת המנהלת החדשה אשר תורכב משישה יושבי ראש, שלושה נציגי ציבור ויושב ראש המנהלת. לפי המנהלת, ששת יושבי הראש יחולקו כך: נציג אחד לשתי הקבוצות הגדולות, שני נציגים לארבע הקבוצות הבינוניות, שלושה נציגים לשש-שבע הקבוצות הקטנות. גודל הקבוצות ייקבע לפי גודל התקציב, כמות הקהל, מיקום בליגה והשתתפות באירופה. קטגוריות אלו יימדדו שלוש שנים אחורה.  יושבי הראש החברים בוועדה יתחלפו מדי שנתיים.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות