רוברטו מנצ'יני מאושר: ''לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה''איטליה מושלמת, וויילס עלתה, שווייץ בעמדת המתנהעשה היסטוריה: מתן רודיטי השיג את הכרטיס לטוקיובסגל כמעט מלא: מכבי חיפה ערכה את אימון הבכורהעובר לדרום: איתי שכטר חתם לשנתיים בהפועל ב''שמכבי ת''א פרסמה את מחירי המנויים לעונת 2021/22רכש חדש: סולומון דניאל מצטרף להפועל נוף הגלילהפועל ת''א: גוטליב חתם לשלוש שנים, גם רוסה סיכםזופר אבדיה מונה למנהל המקצועי של בני הרצליהמכבי חיפה פרסמה את מתווה ההטבות ומחירי המנויים
אנדריי מדבדב (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

אנדריי מדבדב בגמר אליפות אירופה במכשיר הקפיצות

חמישי | | 21:24    מאת מערכת ישראל ספורט

התעמלות: הישראלי קיבל ציון ממוצע של 14.666 נקודות על שתי הקפיצות שלו וסיים ראשון במוקדמות. אלוף אירופה ארטיום דולגופיאט נפל על הפנים במהלך תרגיל ולא ישמור על התואר. גם מיאקינין לא עלה

המתעמל אנדריי מדבדב ביצע היום (חמישי) שתי קפיצות מצויינות במוקדמות אליפות אירופה, עליהן קיבל ציון ממוצע של 14.666 נקודות (14.766 קפיצה ראשונה, 14.6 קפיצה שניה) ועלה לגמר כשהוא מדורג ראשון. ארטיום דולגופיאט, אלוף אירופה בקרקע לשנת 2020, לא העפיל לגמר על המכשיר לאחר נפילה בנחיתה בפס הראשון.
 


גם המתעמל אלכס מיאקינין, זוכה מדליית הארד במתח באליפות אירופה 2020, לא העפיל הערב לגמר על המכשיר. המתעמל מישה סורוקין ביצע תחרות קרב-רב מוקדם יותר היום וסיים עם סך של 76.798. רון פיאטוב ביצע גם הוא תחרות מלאה אך בתרגיל האחרון, הקפיצות, נפצע ופונה לקבלת טיפול מיידי.

מאיגוד ההתעמלות נמסר: "אנו מברכים את אנדריי על ההעפלה לגמר וגאים בכל המתעמלים שלנו, שמביאים גאווה ענקית למדינה כבר שנים רבות. בענף ההתעמלות כל תחרות מתחילה מאפס, ולמרות חודשים על גבי חודשים של הכנות, כל שגיאה עלולה לעלות בהעפלה לגמר. זהו הענף, ואלו הספורטאים האלופים שלנו שאנחנו תמיד מעריכים וגאים בהם!".

נגישות