שחקן העבר והמנטור יגאל הלל הלך לעולמו בגיל 62ניוקאסל הדהימה 2:4 את לסטר, ליל בדרך לאליפותעונשים מינימליים לתשע מהקבוצות שערקו לסופר ליגטורקיה הפכה למדינה אדומה, גמר האלופות באנגליה?לינוי אשרם העפילה לשני גמרים בגביע העולם בבאקוטאקוונדו: אבישג סמברג הבטיחה מקום בטוקיו 2020ניצחון תקדימי לבית''ר ירושלים נגד ראשי ''לה פמיליה''כפר שלם ירדה לליגה א', פתח תקווה הפסידה והסתבכהסל: סדרות רבע הגמר בלאומית הולכות למשחק מכריעאלטמן חוזר בהפועל ת''א, קלינגר: ''הגביע בראש שלנו''
משה חוגג עם אשתו ענבל (אינסטגרם)

ענבל חוגג: ''לקרוא לילדה בת 4 זונה? בושה וחרפה''

חמישי | | 13:31    מאת מערכת ישראל ספורט

אשתו של משה חוגג, בעלי בית''ר ירושלים, הגיבה להודעות הנאצה הקשות שקיבלה: ''בית''ר ירושלים היא לטוב ולרע, אבל עברתם את הגבול בצורה הכי מבזה והכי קשה שיש. חבל שאנשים לא יודעים איפה לעצור''

אשתו של בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג, ענבל, ספגה בימים האחרונים שורה ארוכה של נאצות וקללות ברשתות החברתיות - שחלקן היו מכוונות גם כלפי ילדיה ("אמן שלא יראו אור יום, הכלבים שלך"). בארגון "לה פמיליה" טוענים כי אין להם נגיעה בדבר, בעוד בבית"ר טוענים כי האנשים ששלחו את האיומים לא הסתירו את זהותם. 

ענבל חוגג כתבה: "בדרך כלל אני נמנעת מלהגיב. מה שיש לי אומרת בבית, ובוחרת בד"כ לא לתת לאמירות כאלה ואחרות להיכנס אליי. המסע שלנו עם בית"ר הוא מסע לא קל בטח לא כאישה ועל אחת וכמה כאמא. אך עם הזמן הבנתי שבית"ר זו לא עוד קבוצה - זו הקבוצה לטוב ולרע בהכל. למדתי לחיות עם האקשן, הכתבות, הלכלוכים, הקללות, הירידות ופשוט החלטתי להיות חזקה ולא לתת לזה לשבור אותי. קיבלתי קללות, קראו לי בשמות, ירדו עליי ואיחלו לי את הדברים הכי רעים, ועדיין הכל בסדר ולא נותנת לזה מקום אצלי. ביתר זה לטוב ולרע. בין אם אני אוהבת את זה או לא, אשאיר את הדעות לעצמי ולמי שצריך לדעת".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Inbal Hogeg (@inbalhogeg)


עוד כתבה חוגג: "אבל השבוע התעסקתם עם הילדים שלי. עברתם את הגבול בצורה הכי מבזה והכי קשה שיש. 3 ילדים תמימים שלא עשו לכם כלום ואתם מאחלים להם למות? לאן עוד תגיעו? כמה רוע יש בכם? תאחלו לי מה שתרצו, כבר התרגלתי, לא מאיים עליי ולא מטריד אותי, הכל בסדר, עם זה אני אדע להתמודד. אבל לערב את הילדים שלי? לקרוא לילדה בת 4 זונה? בושה וחרפה. חבל לי שאנשים לא יודעים איפה לעצור. לא יודעים את הגבול. אנשים שחלקם הורים בעצמם! חבל לי שהילדים שלי יגדלו ויראו מה כתבו עליהם בלי שיש להם מושג מה עשו, ואז יבינו שיש רוע באנשים ושהעולם לא תמיד יפה".

חוגג סיכמה: "ועם זאת אני אומרת - אף אישה שלכם לא היתה רוצה שהילד שלה ייפגע. אז אני מאחלת לכם שהילדים שלכם תמיד יהיו בריאים ומאושרים, שכל יום יראו את האור מחדש שימלא להם את הלב, ושילמדו מכם את הטוב ולא את הרע, כי אין משהו חשוב מהם גם לא כדורגל. אין ילד בעולם שמגיע לו לא לראות אור יום (ציטוט שלכם), משפט שמעביר בי צמרמורת רק על האומץ לכתוב אותו. לא משנה מה ילדים לא צריכים להיפגע! אנצל את הפוסט הזה גם כדי להגיד תודה לכל אותם אנשים שלקחו רגע וכתבו לי הודעות תמיכה ואהבה, וקיבלתי המון. זה מחזק וזה כיף שיש אתכם וזוכרת תמיד שאתם הצד הטוב של בית"ר. מאחלת לכל ילדי ישראל בריאות!".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות