שחקן העבר והמנטור יגאל הלל הלך לעולמו בגיל 62האלופה בדרך לפליי-אין: הלייקרס הפסידו לפורטלנדניוקאסל הדהימה 2:4 את לסטר, ליל בדרך לאליפותעונשים מינימליים לתשע מהקבוצות שערקו לסופר ליגטורקיה הפכה למדינה אדומה, גמר האלופות באנגליה?לינוי אשרם העפילה לשני גמרים בגביע העולם בבאקוטאקוונדו: אבישג סמברג הבטיחה מקום בטוקיו 2020ניצחון תקדימי לבית''ר ירושלים נגד ראשי ''לה פמיליה''כפר שלם ירדה לליגה א', פתח תקווה הפסידה והסתבכהסל: סדרות רבע הגמר בלאומית הולכות למשחק מכריע
הרחקה ממשחק אחד. סטפאנוס דדאס (אתר FIBA)

סטפאנוס דדאס הורחק מהמשחק הערב מול ירושלים

שני | | 15:19    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן הפועל חולון שילם את המחיר בעקבות התנהגותו בהפסד לנס ציונה ולא יוכל לעמוד על הקווים ב-21:05 מול היריבה המושבעת. הוא גם נקנס כ-7,000 ש''ח בפועל ו-3,000 ש''ח על תנאי. עונש כבד ללנציאנו?

מאמן הפועל חולון סטפאנוס דדאס הורחק היום (שני) למשחק אחד בפועל ולא יעמוד על הקווים הערב על הקווים נגד הפועל ירושלים, כך קבע בית הדין של איגוד הכדורסל. בנוסף, המאמן נקנס ב-7,000 ש"ח בפועל ו-3,000 ש"ח על תנאי. המאמן היווני עמד לדין על סעיפים של התנהגות בלתי ספורטיבית, אי ציות לשופטי המשחק והפרת סדר - זאת בעקבות התנהגותו במשחק ההפסד לנס ציונה ביום שישי.

כזכור, דדאס הורחק ברבע הרביעי, החליט להיכנס למגרש לשוחח עם השופט דודי רומנו ולהתלונן בפניו. בעקבות התנהגותו חידוש המשחק התעכב. הוא גם לא יצא מהאולם לבקשת השופטים. בנוסף, דדאס פוצץ את ראיון הטלוויזיה, ולאחר מכן אף התעמת עם הצלם ועם אחד מאנשי נס ציונה. בנוגע ליו"ר חולון, איתן לנציאנו, בית הדין הסכים לדחות את הדיון בעניינו ליום רביעי הבא, אחרי שביקש להתכונן כראוי ולהגיע עם עורך דין בעקבות ההאשמות החמורות בנוגע אליו על פי דו"ח השיפוט, שבו נטען כי קילל את השופטים וקרא לקבוצתו לרדת מהמגרש. בינתיים, הוא יורחק מספסל הקבוצה עד סוף ההליכים נגדו.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות