אליפות אירופה בשחייה אמנותית: מדליית ארד לנבחרתמכה לריאל מדריד: קרוס נכנס לבידוד, ייעדר מול בילבאופשיץ': ''אני לא מתכוון לחזור לישראל'', אימונים מבוטליםליגת העל תחודש ביום רביעי, המתכונת: בועה באילתמעצרו של המנכ''ל מליגת העל הוארך עד יום ראשוןאבי ריקן סיים את העונה: ''ניסיתי, אך הכאב הכריע אותי''מאנה סירב ללחוץ יד לקלופ, המאמן בטוח: הכול בסדרסגל: ''להיות חכמים, לא לאפשר לקיצוניים לתקוע טריז''אם הירי יימשך: סיכוי נמוך לקיום המשחקים ביום שניניצחון דרמטי של פיניקס על פורטלנד סיבך את התמונה
מאמן בית''ר ירושלים, יוסי מזרחי (ליאת אבשלומי)

יוסי מזרחי: ''נעשה הכל לא להיקלע לקרבות תחתית''

ראשון | | 15:01    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן בית''ר ירושלים הדגיש את החשיבות הגדולה של המשחק מול בני יהודה מחר (שני, 20:15) והוסיף: ''חייבים להיות נחושים ואגרסיביים''. עלי התאמן כרגיל, ההרשמה לבדיקות קורונה מהירות בטדי נמשכת

בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות שלה לקראת המפגש מחר (שני, 20:15) מול בני יהודה, כשהבוקר קיימה הקבוצה אסיפת וידאו, בה העביר המאמן יוסי מזרחי מסר תקיף לשחקנים. המאמן בעיקר דיבר על החשש האמיתי מהסתבכות, תיאר את רגשות האוהדים ודרש מהם לעלות מחר ולהבטיח את שלוש הנקודות ובעצם את ההישארות בליגה.

המאמן עבר על המשחק מול מכבי נתניה, הראה לשחקנים את הטעויות ובמשך דקות ארוכות הקרין חלקים מהמשחק כדי להראות את הדרך שבה הוא רוצה מחר לשחק. הקבוצה, פרט לתמיר עדי וניקו אולסק, תעלה עם סגל מלא למשחק. לאחר מכן יצאו השחקנים לאימון המסכם על הדשא. תחת החום הכבד, תרגל מזרחי את השחקנים שאמורים לפתוח מחר עם הנעת כדור, בעיטות לשער ויצירת הזדמנויות. יחד עם זאת, מזרחי הבהיר כי ייתכנו שינויים בהרכב שתירגל ודרש מהשחקנים לרוץ ולעבוד קשה מחר. 
 


מזרחי אמר במסיבת העיתונאים: "זה משחק משמעותי מאוד, משחק שכל הליגה מחכה לתוצאה שלו. אני מקווה מאוד שהשחקנים יבינו את המסר. מהמשחק הזה יהיה קשה מאוד לחזור. אני בטוח שבני יהודה, שהיא קבוצה מצוינת שהמיקום לא משקף את איכות השחקנים והמאמן שלהם, הם יודעים מה הם צריכים לעשות, הם יבואו לנצח ואנחנו חייבים להיות נחושים ואגרסיביים וראשונים לכל כדור. אם נעשה את זה, יהיה בסדר".

המאמן הוסיף: "דיברתי עם השחקנים על הכל, על הקהל, מחויבות למועדון, מחויבות לקריירה שלהם, שזה לא פחות חשוב, אבל קודם כל מחויבות למועדון. זה מועדון יותר מדי גדול כדי להסתבך בקרבות תחתית אמיתיים, ואנחנו נעשה את הכל כדי לא להיקלע לסיטואציה הזאת". בבית"ר ירושלים הזכירו שהערב ב-20:00 תיסגר ההרשמה לבדיקות הקורונה המהירות שיתקיימו לראשונה באצטדיון טדי לפני המשחק מחר.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות