אליפות אירופה בשחייה אמנותית: מדליית ארד לנבחרתמכה לריאל מדריד: קרוס נכנס לבידוד, ייעדר מול בילבאופשיץ': ''אני לא מתכוון לחזור לישראל'', אימונים מבוטליםליגת העל תחודש ביום רביעי, המתכונת: בועה באילתמעצרו של המנכ''ל מליגת העל הוארך עד יום ראשוןאבי ריקן סיים את העונה: ''ניסיתי, אך הכאב הכריע אותי''מאנה סירב ללחוץ יד לקלופ, המאמן בטוח: הכול בסדרסגל: ''להיות חכמים, לא לאפשר לקיצוניים לתקוע טריז''אם הירי יימשך: סיכוי נמוך לקיום המשחקים ביום שניניצחון דרמטי של פיניקס על פורטלנד סיבך את התמונה
לא יתעקש להישאר? מרקו יאנקוביץ' (ליאת אבשלומי)

בבית''ר י-ם מאמינים: יאנקוביץ' לא יתעקש להישאר פה

שבת | | 08:44    מאת רועי ינקלוביץ

הקבוצה מהבירה ממשיכה לתכנן את העונה הבאה, למרות שעדיין לא הבטיחה את ההישארות וטרם מינתה מאמן קבוע. בבית''ר ינסו לא לסכן את דגני, שרק חזר מפציעה. גם ילדים יוכלו להיכנס בשני מול בני יהודה

אחרי שני משחקי פלייאוף (ניצחון והפסד), תחזור ביום שני הקרוב בית"ר ירושלים לאצטדיון טדי למשחק מול בני יהודה (20:15) במסגרת המחזור ה-29 של הליגה. לראשונה העונה, בעקבות הסרת המגבלות, תתאפשר כניסת ילדים ליציעים.

ילדים עד גיל 18 ישלמו עלות בדיקה בלבד (70 ש״ח) ויזכו להיכנס למשחק ללא תשלום נוסף. מבוגרים הנדרשים לבדיקה ישלמו את עלות הבדיקה (70 ש״ח) וירכשו כרטיס כניסה באתר "לאן". בדיקת הקורונה המהירה תתקיים בהרשמה מראש, כך הודיעו באתר הרשמי של הקבוצה, ע"י צוות איכילוב-וול בצמוד לקופות ביציע המערבי כשההרשמה לבדיקות תיסגר ביום ראשון בשעה 20:00.
 


בתוך כך, בקבוצה כבר חושבים על העונה הבאה, כשההחלטה הראשונה שתתקבל היא מינוי מאמן, שככל הנראה יהיה מאמן זר. לאחר מינוי המאמן, יחליטו לגבי הסגל בעונה הבאה כשהמאמן החדש, יוסי מזרחי ואלי אוחנה יקבעו יחדיו לגבי הסגל. בבית"ר ישנם שחקנים שנרכשו בסכומים גבוהים כמו מיכאל אוחנה, עלי מוחמד, ירדן שועה ומתאוסיניו. בבית"ר משוכנעים שאם יוחלט לא להמשיך את ההתקשרות עם מרקו ינקוביץ', הוא לא מסוג השחקנים שיכפה את עצמו על המועדון, וסביר שימצא לעצמו קבוצה באירופה בסכומים אותם הוא אמור להרוויח. בכל מקרה, ההחלטות יתקבלו בשיתוף המאמן הבא.

בגזרת ההרכב לקראת המשחק ביום שני אוראל דגני עדיין נזהר בחזרה שלו ולא בטוח שיוכל לפתוח ב-11 הפותח, כאשר רק לאחר האימון המסכם מחר (ראשון) ניתן יהיה לדעת באופן סופי. אם הוא יוכל לפתוח, הוא ישחק לצד אופיר קריאף. בחלק הקדמי נראה שמקומם של עידן ורד וירדן שועה בהרכב מובטח, כאשר אלירן עטר או עוזיאל פרדו אמורים להצטרף אליהם. יוסי מזרחי, מאמן הקבוצה, הבהיר שירצה לתת יותר דקות לצעירים רעבים כמו פרדו ורועי פדידה עד לתום העונה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות