בדרך לליגה הספרדית? דיווח: ''אלי דסה מועמד לבטיס''ניצחון תקדימי לבית''ר ירושלים נגד ראשי ''לה פמיליה''כפר שלם ירדה לליגה א', פתח תקווה הפסידה והסתבכהאלטמן חוזר בהפועל ת''א, קלינגר: ''הגביע בראש שלנו''למרות ירידת הליגה: יוסי אבוקסיס ימשיך עם הרכב חזקעטר לא בסגל לבני סכנין, בסביבתו טוענים: ''הוא כשיר''אוהד שאיים על משה חוגג הורחק ל-180 יום מהמגרשיםבכר: ''כיף שיהיה אצטדיון מלא, הגביע לא מעניין כרגע''לוזון: ''אירופה זאת הזדמנות כמעט חד פעמית למועדון''בני סכנין מתארחת בטדי, כיאל וקנדיל יזכו למנוחה
שלי בובריצקי ועדן בלכר עם המדליות (באדיבות איגוד השחייה)

בלכר ובובריצקי זכו במדליית ארד נוספת בבודפשט

ראשון | | 16:22    מאת מערכת ישראל ספורט

בנות הדואט של הנבחרת בשחייה אמנותית זכו במדליה שנייה בתחרות הסבב העולמי, הפעם עם 85.1332 בתרגיל החופשי. המאמנת: ''שמחתי לראות שהעבודה הקשה באימונים לאורך כל השנה הזאת משתלמת''

בנות הדואט של נבחרת ישראל בשחייה אמנותית, עדן בלכר ושלי בובריצקי, זכו היום (ראשון) במדליית ארד נוספת, שנייה במספר, בתחרות הסבב העולמי בבודפשט. אחרי שאתמול עשו זאת בתרגיל הטכני, הפעם השיגו הבנות את הארד בתרגיל החופשי, לאחר שקיבלו ציון של 85.1332, גם הפעם ציון שיא שלהן, הגבוה ביותר שהשיגו אי פעם בתרגיל זה.

הנבחרת הישראלית, אותה מובילות המאמנות סבטלנה בלכר ואנה טרס, השיגה 25.5 נקודות על ביצוע, 34.1332 נקודות על התרשמות אמנותית ו-25.5 נקודות על דרגת קושי. מי שניצחו בתחרות וקטפו את מדליית הזהב הן בנות הדואט הקנדי, עם 90.3668 נקודות ובכסף זכו האוסטריות עם 89.3001 נקודות. 

מאמנת הנבחרת, סבטלנה בלכר, מסרה: "זו הייתה התחרות הבינלאומית הראשונה שמתרחשת מזה יותר משנה, וכל כך התגעגענו לתחושה הזאת. שמחתי לראות שהעבודה הקשה באימונים לאורך כל הזמן הזה משתלמת והבנות ביצעו פשוט נהדר במים, עם ציונים גבוהים, אפילו מעל למה שציפיתי. עכשיו אנחנו מסתכלות קדמיה, לעבר הבטחת המקום שלנו במשחקים האולימפיים בטוקיו וכמובן הצלחה במשחקים עצמם".

נגישות