ליגה צרפתית: מונאקו חזרה מפיגור ל-1:3 על מארסייהתאוששה מההדחה: 1:4 קל לריאל מדריד על אלאבסערן זהבי כבש בבעיטה חופשית, 0:2 לפ.ס.וו על ר.ק.סיונתן כהן נפצע בארבע ראשי - וטען: ''אשחק ברביעי''גם היא כבר מוכנה: 1:3 למכבי ת''א על מכבי נתניהבכר: ''הסגל שלי הוא לוקסוס, מכבי ת''א? משחק רגיל''מוכנה למשחק העונה: מכבי חיפה ניצחה 0:3 את סכניןסאות'המפטון הדיחה את ארסנל, סיטי העפילה בקושיבאיירן מינכן תברח לליגה? לייפציג ולברקוזן הפסידוורד: ''נהיה בטופ 4''. פדידה חיובי לקורונה, גם אוחנה?
מונאס דאבור עובר בדיקת קורונה (ההתאחדות לכדורגל)

למעלה מ-1,000 בדיקות, רק 16 יצאו חיוביות לקורונה

ראשון | | 17:13    מאת מערכת ישראל ספורט

ההתאחדות לכדורגל פרסמה נתונים עדכניים על התחלואה מסבב המשחקים של הנבחרות השונות - לאחר 1,172 בדיקות שנערכו בסה''כ. המנכ''ל קמר מרוצה: ''השקענו משאבים רבים, כולם גילו אחריות רבה''

עם סיום חלק הארי של פעילות נבחרות ישראל (בוגרת גברים, בוגרת נשים, צעירה עד גיל 21 וכדורגל אולמות) בזירה הבין-לאומית, החל בחודש ספטמבר 2020 ועד כה (נבחרת הנשים צפויה לקיים שני משחקים נוספים, נבחרת כדורגל אולמות תשתתף בשלב העילית), מפרסמת היום (ראשון) ההתאחדות לכדורגל את נתוני התחלואה בקורונה ואת מספר הבדיקות שנערכו. במהלך התקופה בוצעו 1,172 בדיקות קורונה לשחקני ולצוותי הנבחרות: 16 בדיקות חזרו חיוביות (1.365%), 1,156 מהבדיקות חזרו שליליות (98.635).

סאן מנחם עובר בדיקת קורונה (ההתאחדות לכדורגל)
* הנבחרת הבוגרת גברים לקחה חלק ב-7 משחקים בין-לאומיים (3 ביתיים, 4 חוץ) שכללו 5 טיסות (סקוטלנד, סלובקיה, צ'כיה, נורבגיה). במהלך כל התקופה התגלו חיוביים לקורונה: 2 אנשי צוות ו-5 שחקנים.

* נבחרת הנשים לקחה חלק בשני משחקים בינ"ל (חוץ), שכללו 2 טיסות (דנמרק וגיאורגיה). במהלך התקופה התגלו חיוביים לקורונה: 1 אנשי צוות ו-5 שחקניות.

*הנבחרת הצעירה לקחה חלק ב-6 משחקים בינ"ל (2 ביתיים, 4 חוץ), שכללו 4 טיסות (איי פארו, מונטנגרו, צפון מקדוניה וספרד). במהלך כל התקופה התגלו חיוביים לקורונה: 3 שחקנים.

* נבחרת כדורגל אולמות לקחה חלק בשני משחקים בינ"ל (בית וחוץ), שכללו טיסה אחת (קפריסין). במהלך כל התקופה לא התגלה אף בעל תפקיד ו/או שחקן חיובי לקורונה.

אייל גולסה עובר בדיקת קורונה (ההתאחדות לכדורגל)
מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רתם קמר: "למן הרגע בו הוחלט על חזרת נבחרות ישראל לפעילות בין-לאומית, היה ברור לנו כי נידרש למאמץ מיוחד לנוכח המשבר הבריאותי החמור והאתגרים הייחודיים והראשוניים שהביא עמו. לנגד עינינו עמדו שתי מטרות מרכזיות בהקשר הזה – שמירה על בריאות השחקנים והשחקניות, הצוותים המקצועיים ובעלי התפקיד השונים, והימנעות מביטול משחקים בשל תחלואה באחת הנבחרות שלנו. ההתאחדות השקיעה משאבים רבים, פיננסיים, לוגיסטיים ואנושיים, כדי לצלוח את הסיטואציה. כל המעורבים בנושא, שחקנים, צוותים מקצועיים ואחרים, גילו אחריות יתרה בנסיבות עולמיות חסרות תקדים והשאירו את ההכרעות לכר הדשא בלבד. תודה גדולה והערכה רבה מגיעות לאגף הרפואי של ההתאחדות לכדורגל, לוועדה הרפואית ולצוותים הרפואיים של כל אחת מהנבחרות. נגיף הקורונה עדיין כאן והוא לימד אותנו כי אסור לנוח על זרי הדפנה. נמשיך לבחון כל הזמן כיצד ניתן עוד להשתפר". 

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות