המחליף של אנסה: מורגן פרייר חתם לשלוש שנים בק''שהחלוץ עודד צוקול סיכם לעונה נוספת בהפועל נוף הגלילקדנציה שנייה: ג'יילן ריינולדס חתם לשנתיים במכבי ת''אברזיל ניצחה 1:2 את קולומביה משער בדקה ה-100רונאלדו השתווה לשיאן הכיבושים בכל הזמנים בנבחרותאטלנטה עלתה ל-0:1 מול מילווקי, 48 נקודות לטריי יאנגשמינית הגמר: אנגליה נגד גרמניה, בלגיה מול פורטוגלצרפת סיימה ראשונה, פורטוגל שלישית, גרמניה קרטעהבוסקטס דמע: ''עברתי תקופה קשה, לא ידעתי אם אחזור''יש חיזוק להגנה: המגן ראיין סטריין סיכם במכבי חיפה
שחקני הנבחרת במהלך אימון (דוברות ההתאחדות)

הנבחרת תמריא היום לצ'כיה, לא צפויים שינויים בהרכב

חמישי | | 09:10    מאת אדי חליאבין

אחרי ביטול משחק הידידות מול נורבגיה, שאופ''א כלל לא עודכנה בו מהנורבגים אלא מההתאחדות הישראלית, החבורה של רוטנשטיינר תצא לפראג לקראת המשחק ביום ראשון. המאמן לא צפוי לשנות את ההרכב

נבחרת ישראל תעזוב היום (חמישי) בשעות אחר הצהריים את אוסלו בדרכה לצ'כיה אחרי פארסת משחק הידידות המבוטל מאתמול נגד נורבגיה. במקום המשחק מול המארחת שהחליטה במפתיע לבטלו ואפילו לא עדכנה בכך את אופ"א ששמעה על הדבר מההתאחדות הישראלית, קיימו השחקנים של וילי רוטנשטיינר משחק אימון פנימי מרחבה לרחבה באצטדיון בו היה אמור להיערך המשחק.
 


מיד עם ההגעה לצ'כיה הערב יקיימו השחקנים בדיקת קורונה שלתוצאותיה ימתינו בדריכות רבה, לאור העובדה שמונאס דאבור נמצא חיובי וכבר נחת בגרמניה במטוס פרטי ששלחה קבוצתו הופנהיים. מי שערכו אימון קל אבל צפויים להתאמן רגיל בסוף השבוע כדי שיוכלו לשחק ביום ראשון הם חאתם עבד אלחמיד ואיתן טיבי, שאמורים לפתוח לצדו של ניר ביטון. חלק מהשחקנים של וילי רוטנשטיינר דווקא היו מרוצים מביטול המשחק ואחרים ממש לא אהבו את תגובתם אך העדיפו לשמור על שתיקה לנוכח אמירות של שחקנים בכירים שתמכו בביטול.

ברמה המקצועית, מסתמן הרכב שונה במיוחד של רוטנשטיינר לקראת המשחק בליגת האומות. בנבחרת רצו לתת לאיתמר ניצן מחצית נגד נורבגיה כדי להוכיח את יכולתו, אך עושה הרושם שאופיר מרציאנו ימשיך לקבל את הקרדיט בין הקורות, למרות שהחלטה סופית טרם התקבלה. בהגנה אמורים לפתוח המגנים הרגילים, אלי דסה וטאלב טוואטחה, כאשר בקישור אמורים לשחק ביברס נאתכו, דור פרץ ומנור סולומון ובחוד שון וייסמן וערן זהבי. יו"ר ההתאחדות אורן חסון יגיע לפראג בטיסת קונקשן מקייב, יחד עם אוסמה חלאיילה שזומן במקום דאבור.

נגישות