המחליף של אנסה: מורגן פרייר חתם לשלוש שנים בק''שהחלוץ עודד צוקול סיכם לעונה נוספת בהפועל נוף הגלילקדנציה שנייה: ג'יילן ריינולדס חתם לשנתיים במכבי ת''אברזיל ניצחה 1:2 את קולומביה משער בדקה ה-100רונאלדו השתווה לשיאן הכיבושים בכל הזמנים בנבחרותאטלנטה עלתה ל-0:1 מול מילווקי, 48 נקודות לטריי יאנגשמינית הגמר: אנגליה נגד גרמניה, בלגיה מול פורטוגלצרפת סיימה ראשונה, פורטוגל שלישית, גרמניה קרטעהבוסקטס דמע: ''עברתי תקופה קשה, לא ידעתי אם אחזור''יש חיזוק להגנה: המגן ראיין סטריין סיכם במכבי חיפה
שחקני נבחרת ישראל (ההתאחדות לכדורגל)

ההתאחדות: ייקבע משחק ידידות מול איחוד האמירויות

רביעי | | 19:06    מאת אדי חליאבין

לאחר הביטול עם נורבגיה, יו''ר ההתאחדות אורן חסון והמנכ''ל רתם קמר שוחחו עם מקביליהם במדינה מהמפרץ ונקבע כי הנבחרות ייפגשו למשחק ראווה: ''בשיחה גם הועלו רעיונות לשיתופי פעולה במספר תחומים''

שעות אחדות לאחר שבוטל משחק הידידות מול נבחרת נורבגיה באוסלו, יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון והמנכ"ל רתם קמר קיימו אחר הצהריים (רביעי) שיחת זום עם נשיא ההתאחדות של איחוד האמירויות, המנכ"ל וחבר ההנהלה, בנוגע לשיתוף פעולה בין ההתאחדויות וקיום משחק ידידות בין הנבחרות הבוגרות של שתי המדינות. בשיחה הועלו רעיונות לשיתופי פעולה במספר תחומים ונקבע כי מועד המשחק בין הנבחרות יתואם בזמן הקרוב בין מנכ"לי ההתאחדויות. 

יו"ר ההתאחדות, אורן חסון, מסר: "החיבור בין שתי ההתאחדויות נראה הדבר הטבעי ביותר ואין לי ספק שהצדדים יצאו ממנו נשכרים. יש לנו הרבה תחומים בהם נוכל להתקדם יחד לטובת הענף בשתי המדינות ולטובת חיזוק הקשר בין ישראל לאיחוד האמירויות. האפשרות למשחק בין הנבחרות, שהיתה נראית דמיונית עד לפני מספר חודשים, קרובה להפוך למציאות".

נזכיר כי לפני כשלושה שבועות הודיעה מנהלת הליגה על שיתוף פעולה עם מקבילתה באיחוד האמירויות, שבמסגרתו יבוצעו מהלכים ספורטיביים, כלכליים, טכנולוגים וחברתיים משותפים. בקרוב ייפגשו הצדדים באבו דאבי כדי לקדם את היוזמות הללו. בנוסף, מכבי חיפה הודיעה בחודש שעבר על שיתוף פעולה עם אל עין מאבו דאבי, במסגרתו היא צפויה לקיים את "משחק השלום".

נגישות