המחליף של אנסה: מורגן פרייר חתם לשלוש שנים בק''שהחלוץ עודד צוקול סיכם לעונה נוספת בהפועל נוף הגלילקדנציה שנייה: ג'יילן ריינולדס חתם לשנתיים במכבי ת''אברזיל ניצחה 1:2 את קולומביה משער בדקה ה-100רונאלדו השתווה לשיאן הכיבושים בכל הזמנים בנבחרותאטלנטה עלתה ל-0:1 מול מילווקי, 48 נקודות לטריי יאנגשמינית הגמר: אנגליה נגד גרמניה, בלגיה מול פורטוגלצרפת סיימה ראשונה, פורטוגל שלישית, גרמניה קרטעהבוסקטס דמע: ''עברתי תקופה קשה, לא ידעתי אם אחזור''יש חיזוק להגנה: המגן ראיין סטריין סיכם במכבי חיפה
נבחרת ישראל באוסלו (דוברות ההתאחדות)

ברגע האחרון: בוטל המשחק בין נבחרות ישראל ונורבגיה

רביעי | | 13:26    מאת אדי חליאבין

על פי ההתאחדות הישראלית, הרשויות באוסלו הורתה שלא לקיים את המפגש הערב ב-19:00 בשל הכוונה להחמיר את הסגר לאור התפשטות הנגיף. אבל בתקשורת דווח על קשר להידבקות דאבור. שחקנים: ''שכונה''

כחמש שעות וחצי לפני המשחק שתוכנן הערב (רביעי, 19:00), המשחק באוסלו בין נבחרות ישראל ונורבגיה בוט במפתיע, זאת בהתאם להחלטת הרשויות בנורבגיה ובעקבות החרפת הסגר במדינה. מההתאחדות לכדורגל נמסר: "ככל שיהיה לנו מידע נוסף, נעדכן. אין קשר להימצאותו של מונאס דאבור חיובי לנגיף". יצוין כי שתי הנבחרות היו אמורות להיפגש בעקבות החלטת אופ"א לקיים משחק בין שתי המפסידות בחצאי הגמר של פלייאוף העלייה ליורו. נזכיר שרק הבוקר שוחרר הקפטן ביברס נאתכו לאחר שהיה אמור להחמיץ את המשחק משום ששהה בסמוך למונאס דאבור, שאובחן כידוע כחיובי לקורונה.

במקום לשחק יקיימו הערב שחקני הנבחרת אימון. מחר בצהריים הם יטוסו לצ'כיה לקראת המשחק נגד הנבחרת המקומית ביום ראשון במסגרת ליגת האומות. כעבור שלושה ימים הם יארחו את סקוטלנד באצטדיון בנתניה. השחקנים, שקיבלו את ההודעה על ביטול המשחק חמש שעות וחצי בלבד לפני שריקת הפתיחה, היו מופתעים וסיפרו: ״שלחו אותנו באמצע משבר הקורונה למשחק ידידות שלא באמת מעניין אף אחד, ובסוף מבטלים אותו כמה שעות לפני. זו שכונה אחת גדולה, אסור לקיים בכלל משחקים בינלאומיים ובעיקר לא משחקי ידידות מיותרים. זה פשוט סיוט, משתמשים בנו למשחקים לא מעניינים שבסוף אפילו לא מתקיימים".
 


באתר הרשמי של ההתאחדות הנורבגית נכתב: "ביום שלישי עיריית אוסלו נתנה אישור לקיום המשחק למרות ששחקן מנבחרת ישראל נמצא חיובי לקורונה. השחקן נכנס לבידוד כמו גם שחקן אחר ששהה לצדו והמצב היה ברור. לעומת זאת, הבוקר קיבלנו מכתב ממשרד הבריאות שמביע חשש ממקרי הדבקה של שחקנים וחברי צוות בשתי הנבחרות. על כן הוחלט לבטל את המשחק".

מזכ"ל ההתאחדות הנורבגית, פול ביירקטבדט, מסר: "כמובן שעצוב לבטל משחק כמה שעות לפני שריקת הפתיחה. במהלך השבועות האחרונים התקיימו יותר מ-500 משחקים באירופה ואנחנו משוכנעים שאפשר לקיים משחקים נוספים על פי הפרוטוקול. במקרה הזה, אחרי שהתגלה מקרה חיובי בסגל הישראלי, רשויות הבריאות בנורבגיה המליצו לבטל את המשחק וזה מה שהחלטנו לעשות".

נגישות