עטר לא בסגל לבני סכנין, בסביבתו טוענים: ''הוא כשיר''אוהד שאיים על משה חוגג הורחק ל-180 יום מהמגרשיםבכר: ''כיף שיהיה אצטדיון מלא, הגביע לא מעניין כרגע''הבלם לואי טאהא סובל מבקע, ייתכן שגמר את העונהפניני מסכם את העונה: ''גאים בדרך שעשינו באירופה''וושינגטון שרדה מותחן, דייויס נפצע בהפסד הלייקרסמנצ'סטר יונייטד תפגוש את ויאריאל בגמר הליגה האירופיתכדורסל נשים: מכבי אשדוד רחוקה ניצחון אחד מאליפותהזאר התנצל: ''לא התכוונתי לפגוע באוהדי ריאל מדריד''תמה העונה האירופית: חולון הפסידה 86:77 לבורגוס
המאמן המנטלי, מרקוס רוגן (ליאת אבשלומי)

בעקבות הבריחה מהארץ: מרקוס רוגן פוטר מהנבחרת

רביעי | | 12:32    מאת אדי חליאבין

המאמן המנטלי האוסטרי, שיצא בחשאי מישראל למרות שאובחן כחיובי לנגיף קורונה והיה מחויב לשהות בבידוד, סיים כצפוי את דרכו בנבחרת. הרצוג: ''רוגן הקשיב ללב שלו, אבל הוא היה צריך להקשיב למוח שלו''

הבריחה שעלתה בפיטורים: מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רתם קמר, הודיע היום (רביעי) לד"ר מרקוס רוגן, היועץ המנטאלי של נבחרת ישראל, כי עבודתו עם הנבחרת הסתיימה בעקבות החלטתו לעזוב את הארץ בחשאי ובניגוד לכללים ולתקנות, חרף העובדה שחלה עליו חובת בידוד לאחר שנמצא למחרת המשחק עם צ'כיה חיובי לנגיף הקורונה.

המאמן המנטלי, מרקוס רוגן (ליאת אבשלומי)
בהודעת ההתאחדות לכדורגל נכתב עוד כי "קמר הודה לרוגן על עבודתו עם הנבחרת ותרומתו לה, וציין כי ברור שעשה זאת מכל הלב ועם תשוקה אמיתית לקידומה. עם זאת, הדגיש קמר, מדובר בעבירה חמורה ובהתנהלות שפגעה בהתנהגות המצופה מבעל תפקיד בנבחרת ובהתאחדות ועל כן אין שום אפשרות להמשך שיתוף פעולה. רוגן לקח אחריות על המעשה והתנצל".

מאמן הנבחרת לשעבר, אנדי הרצוג, התייחס למקרה ואמר בראיון באוסטריה: "מרקוס פעל מתוך פאניקה, הוא בטח רצה לחזור לאישתו ולילדים הקטנים שלו. במקום להקשיב למוח, הוא הקשיב ללב שלו". המאמן הנוכחי, וילי רוטנשטיינר, הוסיף: "חשבתי שהוא יישאר בישראל. אם הייתי יודע שהוא יפר בידוד, הייתי מנסה למנוע זאת ממנו. לפני שמרשיעים אותו, צריך להקשיב למה שיש לו להגיד".

נגישות