''מסיבה מקצועית'': דור מיכה הוחלף כבר בדקה ה-35כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''גיא לוזון: ''רוצים להביא את היכולת שלנו לידי ביטוי''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניס
נבחרת הנשים של ישראל (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

כדוריד: יוספולסקי נדבק, נבחרת הנשים עצרה פעילותה

ראשון | | 12:08    מאת מערכת ישראל ספורט

פעילות האימונים של נבחרת הנשים נעצרה והיום השחקניות צפויות לעבור בדיקות קורונה - זאת לאחר שהמאמן אובחן כחיובי לנגיף הקורונה. האיגוד האירופי וההתאחדות האיסלנדית הסכימו להחלפת הביתיות

פעילות האימונים של נבחרת הנשים של ישראל בכדוריד נעצרה בסוף השבוע, והיום (ראשון) השחקניות צפויות לעבור בדיקות קורונה - זאת לאחר שמאמן הנבחרת, ראובן יוספולסקי, התגלה כמאומת. יוספולסקי אמר הבוקר: "אני מרגיש טוב מאוד. אני מקפיד מאוד, דואג לאמן עם מסיכה, שומר מרחק, וזה מטריד כי אני לא יודע עד עכשיו מאיפה נדבקתי. מאחל ומייחל לבשורות טובות, לכולם".

הנבחרת התאמנה עפ"י המתווה לפעילות בינלאומית של משרד הספורט, כאשר המשימה הקרובה שצפויה לנבחרת היא בחודש דצמבר, במסגרת מוקדמות אליפות העולם, בטורניר שיערך בלוקסמבורג מול הנבחרת המקומית, אוקראינה וסלובקיה.

נבחרת ישראל (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
לגבי נבחרת ישראל גברים, האיגוד האירופי וההתאחדות האיסלנדית אישרו רשמית את החלפת הביתיות, לפיכך נבחרת ישראל תפתח עם שני משחקי חוץ את מוקדמות אליפות אירופה בחודש הבא: ב-4 בנובמבר היא תשחק בפורטוגל, ושלושה ימים לאחר מכן תתמודד ברייקיאוויק מול הנבחרת האיסלנדית.

הנבחרת תחתום את שלב המוקדמות בשני משחקי בית, זה מול פורטוגל ב-28 באפריל, ומול איסלנד ב-1 או ב-2 במאי, כאשר בחודש מרץ צפויים שני המשחקים מול ליטא. אגב, בסוף השבוע התקיימו שיחות בין גורמים בהתאחדויות הללו, ובעקבות התגברות התחלואה בקורונה באיסלנד ובליטא - הועלה רעיון שעשוי לעבור לפתחו של האיגוד האירופי בימים הקרובים - לקיים את כלל המשחקים במסגרת טורניר "בועה", במהלך 2021, במדינה נייטרלית או שהמארחת היא ראש הבית (פורטוגל).

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות