כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניסבכר: ''משחקים מול קבוצה שלא הפסידה, במגרש קשה''בלאגן בבית''ר: עשרות אוהדים פוצצו את אימון הבוקר
כדור כדורסל (אימג'בנק, Gettyimages)

למרות הקורונה: הנבחרות הצעירות חוזרות לפעילות

חמישי | | 10:51    מאת מערכת ישראל ספורט

בעקבות פגישה בין יו''ר הוועדה המקצועית עמוס פרישמן והמנהל המקצועי פיני גרשון, נטען כי ההנחיות החדשות על עצירת פעילות לא כוללות את הנבחרות, ומסוף השבוע הבא יתכנסו השחקנים בכפר המכביה

איגוד הכדורסל הודיע היום (חמישי) כי עקב מצב התחלואה בקורונה והחלטות משרד הבריאות המשביתות את המשק בכלל והספורט בפרט, התקיימה ישיבה בין יו"ר הוועדה המקצועית עמוס פרישמן והמנהל המקצועי פיני גרשון ובה הוחלט בין היתר על החזרת הנבחרות הצעירות לפעילות, כאשר הוחלט על קיום מתווה לשחקני הנבחרות הצעירות.

החל מסוף השבוע הבא יתכנסו נבחרות העתודה, הנוער והקדטים מדי סוף שבוע החל מיום חמישי ועד שבת, במחנה סגור בכפר המכבייה ובשיטת קפסולות. השחקנים יחולקו לחדרים באופן קבוע וכל האימונים יתקיימו לפי תנאי משרד הבריאות. במהלך סוף השבוע, בנוסף לאימוני כדורסל, יקבלו השחקנים אימוני כושר והרצאות מעשירות בתחומים שונים.

עוד הוחלט כי האגף המקצועי יקיים הרצאות והשתלמויות למועדונים במגוון נושאים שונים - כדורסל, כושר גופני, תזונה, מנטאלי ועוד. ההרצאות יהיו לשחקנים, מאמנים והורים ויעבירו אותם מאמני הנבחרות השונות, פיני גרשון ובעלי מקצוע נוספים. כל אגודה רשאית להגיש בקשה בתנאי של מינימום 100 משתתפים. בנוסף הוחלט כי אימוני ה"זום" האישיים עם מאמן היכולות אישיות של איגוד הכדורסל, יוגב ברדוגו, חזרו לפעילות מלאה, בכל יום נפרסם את שעת האימון והחלוקה לגילאים בו כל שחקן שיחפוץ יוכל להשתתף ולקיים את האימון בביתו.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות