''מסיבה מקצועית'': דור מיכה הוחלף כבר בדקה ה-35כדוריד: רמת השרון מושלמת, הפועל ראשל''צ ניצחהנוף הגליל מעדה, הפועל ירושלים עלתה למקום השניתורג'מן: ''הפנים למשחקים מול קבוצות ברמה שלנו''גיא לוזון: ''רוצים להביא את היכולת שלנו לידי ביטוי''חיזוק לאירופה: בוזיצה מויוביץ’ חתמה באליצור רמלהדגני: ''זה לא נעים, אבל אנחנו מתרכזים בהפועל ב''ש''אלטמן לא הגיע לאימון, בספק למשחק מול מכבי נתניהבמקביל לעסקת הכדורגל: גם עסקת הכדורסל תיסגר?אחרי שנתיים וחצי בתפקיד: פטריק ויירה פוטר מניס
ניידת משטרה (דוברות המשטרה)

חטאב וקסום חשודים במעורבות באירוע ירי באעבלין

חמישי | | 12:04    מאת מערכת ישראל ספורט

בלם מ.ס אשדוד לשעבר שריצה עונש מאסר על הפקרת אדם בתאונה, חשוד שהשתתף באירוע כחלק מסכסוך בין משפחות יריבות, אך נשלח בהסכמת המשטרה לחלופת מעצר. פרקליטו: ''הוא לא קשור לסכסוך''

כדורגלן מ.ס אשדוד לשעבר, עוביידה חטאב ממשיך להסתבך. השחקן (28), ששוחרר ממאסרו בחודש אפריל לאחר שסיים לרצות את עונשו בתיק תאונת "פגע וברח", נעצר שוב והפעם בחשד למעורבות באירוע ירי בכפר אעבלין - כך פורסם הבוקר (חמישי) באתר "פוסטה". עוד דווח כי כדורגלן מוכר נוסף, אחמד קסום, חשוד במעורבות באירוע והמשטרה מחפשת אחריו. מחקירת המשטרה עולה, כי קיים סכסוך בין שני השחקנים לבין קרובי משפחה של קסום.

לפי הדיווח ב"פוסטה", חטאב, תושב נצרת, נעצר על ידי שוטרי תחנת משטרת שפרעם. לפי החשד, על רקע הסכסוך, אחר חצות בלילה שבין ה-29 ל-30 בספטמבר הוא קשר עם אחרים וביצע ירי מנשק חם על בית וכלי רכב בכפר אעבלין. לרכבים ולבתים נגרם נזק. המשטרה מייחסת לו עבירות של חבלה במזיד ברכב, היזק לרכוש במזיד, היורה מנשק חם שלא כדין וקשירת קשר לעשות עוון. בדיון בבית משפט השלום בחיפה ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו של חטאב בשישה ימים. לשופט זיו אריאלי הוגש דוח סודי, ונציג המשטרה הוסיף וציין כי חטאב נעצר סמוך לאחר האירוע, אך לא שיתף פעולה בחקירתו, אם כי סיפר שהלך להתאמן עם אחמד קסום. נציג המשטרה אמר כי ישנם עוד מעורבים נוספים.
 


השופט אריאלי ציין בהחלטתו: "לאחר שבחנתי את הבקשה ובכלל זה את חומר החקירה, שוכנעתי כי קיים חשד סביר שהחשוד עבר את העבירות המפורטות בבקשה וכן כי קמה עילת מעצר". הוא האריך את מעצרו של החשוד עד ל-30 בספטמבר, אך עו"ד נוה הגיש ערר לבית המשפט המחוזי, שם חטאב שוחרר למעצר בית בערבויות כספיות, לאחר שהתחייב שלא ליצור קשר עם מי מבני משפחת קסום. נציגו של חטאב, עו"ד תומר נוה, מסר בתגובה: "מרשי לא קשור לשום סכסוך, לא מעורב בשום ירי על אף גורם. בית המשפט קיבל את עמדתנו והורה על שחרורו".

חטאב ישב בכלא מאז יוני 2019 ועד אפריל האחרון לאחר שהורשע בדריסת אדם והפקרתו בעודו פצוע. בזמנו, הערעורים ובקשות החנינה שהגיש נדחו על ידי מערכת המשפט ונשיא המדינה רובי ריבלין. העונה לא נכלל בסגל מ.ס אשדוד ולאחרונה הגיע להתרשמות בהפועל חדרה, אך לא חתם.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות