נשיא אופ''א קבע: העונה חייבת להסתיים ב-3 באוגוסטפאולו דיבאלה: ''אני וחברתי עדיין חולים בנגיף קורונה''רשמית: בראיינט, דאנקן וגארנט ייכנסו להיכל התהילהאמארה: ''המצב בארץ נהדר, הקדמנו את רוב העולם''דיווח: ''אשרף חכימי סיכם על הארכת חוזהו בריאל''גודס: ''כיצד להכריע את העונה? המציאות די מורכבת''דיווח בספרד: ''ברצלונה וניימאר חתמו על זיכרון דברים''הפועל חיפה תומכת בקדוש, השחקנים זועמים עליומחקר קבע: ''אמבאפה - השחקן השלם ביותר בעולם''שביעות רצון במכבי תל אביב, הזרים עדיין לא חתמו
דניאל מוסינדי (צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

דניאל מוסינדי שב לארץ, מ.כ חולון ארגנה דירה לבידוד

ראשון | | 09:57    מאת מערכת ישראל ספורט

חולון העמידה דירה לרשותו של שחקן ארלנגן הגרמנית ונבחרת ישראל, למשך ימי הבידוד: ''הודיעו על עוצר בעיר מגוריי, וכן שיסגרו את הגבולות ויגבילו טיסות. התארגנתי מהרגע להרגע ועכשיו אני כאן בבידוד''

ערבות הדדית גירסת מ.כ חולון בימי מגפת הקורונה: דניאל מוסינדי, שחקנה של ארלנגן הגרמנית ונבחרת ישראל, שב הלילה (בין שבת לראשון) לארץ מגרמניה, ובהתאם להוראות משרד הבריאות הוא נכנס לבידוד של 14 ימים. כדי להקל על תנאי הבידוד ולהפרידו ממשפחתו, המועדון שגידל את מוסינדי ובו הוא פרץ לפני היציאה לבונדסליגה הגרמנית - מ.כ. חולון, סייע והעמיד לרשותו את אחת מדירות הזרים, שהתפנו בימים האחרונים. החולונים, ביוזמה מלאת ההערכה, דאגו יחד עם משפחתו להכין את הדירה ולמלא את המקרר עבור המקשר ששיחק עד לאחרונה בבונדסליגה הגרמנית, כדי להקל על תקופת הבידוד.

מוסינדי סיפר: "אני שמח לחזור לארץ, ורוצה לומר תודה לחולון - שהוכיחו שוב שהמועדון הזה לפני הכל הוא משפחה אחת גדולה. זו תקופה לא פשוטה. למעשה, ביטלו לנו את האימונים ויתר הפעילות בגרמניה לפני כשבועיים. מאז, שהיתי בדירה ולא יצאתי. זו תחושה קשה של לטפס על קירות. אתמול הכריזו על עוצר בעיר שבה אני מתגורר. זה היה רגע לא קל, ודיברו שבקרוב סוגרים את הגבולות ויגבילו טיסות. התארגנתי מהרגע להרגע, לא היה קל להשיג את הטיסה, והמחירים היו גבוהים, אבל עשיתי את הדרך מנירנברג לאמסטרדם ומשם לישראל. כעת, אני כאן ובמהלך הבידוד אבדוק את הנהלים לגבי בדיקת קורונה. מאחל בריאות לכולם ושהתקופה הזו תעבור מהר".

דניאל מוסינדי (צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)
יו"ר חולון, טוביה יוגב: "כדי להקל על הנוחיות, ולסייע לדניאל ולמשפחתו לעבור את השבועיים הללו, נרתמנו בחפץ לב. מייחלים שהימים הללו יחלפו במהרה, ומאחלים בריאות לכולם ומבקשים להישמע להוראות. אנו מקווים שהתקופה הלא נוחה הזו תעבור ונחזור להתעסק בכדוריד שכולנו אוהבים".
 
בתוך כך, גם יתר הליגיונרים שבו במהלך השבוע החולף מאירופה, ומעבירים את ימים אלו בבידוד ובבדיקות קורונה. ביום חמישי האחרון האיגוד האירופי הורה על דחיית משחקי מוקדמות אליפות העולם שהיו מתוכננים להיערך בחודש הבא, בהם משחקיה של נבחרת ישראל מול נבחרת לטביה במסגרת הסיבוב השני המוקדם. מועד חדש למשחקים טרם נקבע.    

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות