גם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרםמנהלת לה ליגה ביקשה מהקבוצות לקצץ במשכורותרשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023רשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''
לורנסו סאנס עם גביע אירופה (האתר הרשמי)

ריאל מדריד נפרדת מסאנס, ראול: ''לא נשכח אותך''

ראשון | | 10:53    מאת מערכת ישראל ספורט

הבלאנקוס פרסמו הודעה רשמית לאחר מותו של הנשיא לשעבר שמת בגיל 76 לאחר שנדבק בקורונה: ''הקדיש חלק גדול מחייו בתשוקה רבה למועדון''. ראמוס: ''יום עצוב מאוד'', קסיאס: ''מאחל לכולנו שנהיה חזקים''

ריאל מדריד מבכה את מותו של לורנסו סאנס, ששימש כנשיא המועדון בין השנים 1995-2000 והלך לעולמו אמש (שבת) בגיל 76 לאחר שנדבק בנגיף הקורונה. הבלאנקוס ספדו לנשיא לשעבר, שבתקופתו זכתה הקבוצה פעמיים בליגת האלופות ופעם אחת באליפות ספרד: "אנחנו רוצים להביע את תנחומינו הכני לאשתו וילדיו, למשפחה כולה ולחבריו. בזמן כהונתו של לורנסו ריאל מדריד המשיכה לשכתב את ההיסטוריה והמורשת שלה. הוא היה הנשיא כאשר הציפייה ארוכת השנים הסתיימה עם הזכייה בגביע האלופות השביעי ב-1998 באמסטרדם. ריאל מתאבלת על אובדנו של נשיא שהקדיש חלק גדול מחייו בתשוקה רבה למועדון".
 


קפטן ריאל מדריד לשעבר איקר קסיאס נפרד מסאנס ברשת החברתית: "נוח על משכבך בשלום נשיא. שולח חיבוק גדול למשפחה ולחברים בזמנים קשים אלה. נזכור תמיד את אלה שעזבו אותנו בגלל הוירוס הקטלני הזה. מאחל לכולנו שנהיה חזקים". הקפטן נוכחי סרחיו ראמוס כתב: "יום עצוב מאוד לריאל מדריד. מותו של לורנסו, שרשום על זכיות 7 ו-8 בצ'מפיונס, עצוב אפילו יותר בשל התקופה הקשה בה אנחנו מצויים. אני מביע את תנחומיי העמוקים כלפי משפחתו וחבריו. נוח על משכבך בשלום". חלוץ העבר האגדי ראול גונזאלס כתב: "תנוח על משכבך בשלום, נשיא. לעולם לא נשכח אותך". מגן הקבוצה לשעבר, רוברטו קרלוס, ספד: "יש לי רק מילות תודה על כל מה שעשית עבורנו. תנוח על משכבך בשלום, נשיא".
 


פרדראג מיאטוביץ', מנהלה המקצועי של פרטיזן בלגרד כיום, הובא לריאל ב-1996 על ידי סאנס וספד לו: "לעזוב ככה את העולם מבלי שאפילו אפשר היה להיפרד, בלי לומר להתראות בפעם האחרונה. מאוד מאוד קשה לי, זה אחד הלילות הכי עצובים בחיי. העובדה שלא יכולתי לבקר אותו בגלל הנגיף היא אכזרית. אני עדיין לא מאמין. הוא היה לי לאבא, הוא היה אדם מאוד חשוב בחיי. בחיים יש לך אנשים שתמיד יהיו שם בשבילך ולורנצו היה אחד מהם. הוא עשה למעני הכל, הוא זה שהביא אותי לריאל ומאז עשינו המון ביחד. הוא היה אדם מדהים ונשיא נהדר, אחד הגדולים בתולדות ריאל מדריד. עזב אותנו נשיא שחתום על עידן בריאל מדריד".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות