גם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרםמנהלת לה ליגה ביקשה מהקבוצות לקצץ במשכורותרשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023רשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''
שחקני ליברפול חוגגים (האתר הרשמי)

ההתאחדות האנגלית: המשחקים ידחו עד סוף אפריל

חמישי | | 15:06    מאת מערכת ישראל ספורט

בתום שיחת ועידה מיוחדת, הפרמייר ליג וראשי 20 המועדונים בליגה האנגלית החליטו שהמשחקים יידחו עד ה-30 באפריל והבהירו: ''מחוייבים למצוא דרכים להבטיח שהמשחקים ישוחקו עד מנת להשלים את העונה''

התפשטות נגיף הקורונה ממשיכה להשפיע על הכדורגל האנגלי ובסיומה של ישיבה מיוחדת - בה השתתפו ראשי ההתאחדות האנגלית, ראשי הפרמייר ליג, נציגי 20 המועדונים החברים בליגה הבכירה וכן נציגי הצ'מפיונשיפ, כדורגל הנשים, ארגון השחקנים וארגון המאמנים, הוחלט על השבתת כל הכדורגל המקצועני בממלכה עד ה-30 ביוני.
 


באנגליה מקווים שאחרי תאריך זה ניתן יהיה לשוב לפעילות ולסיים את העונה כסדרה, ולצורך מטרה זו הוחלט לשנות את התקנון של ההתאחדות האנגלית, שקובע כי "העונה תסתיים לא יאוחר מיום 1 ביוני". ראשי הנהלת ההתאחדות האנגלית הסכימו שהסעיף הזה יוארך בלא הגבלה לעונת 2019/20 בכל הנוגע לכדורגל המקצועני במדינה. 

בהודעה מטעם הפרמייר ליג נכתב: "ההתפתחות של נגיף הקורונה אינה ברורה והעדיפות העליונה שלנו כרגע היא הבריאות של כולם. נמשיך לפעול בהתאם להוראות הממשלה ונעבוד במשותף על מנת לשמור על המצב תחת שליטה. אנחנו עובדים על כל דרך אפשרית שבה נוכל להמשיך את העונה ולסיים אותה. אנחנו רוצים לחזק את כל מי שסובל מהקורונה".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות