נשיא אופ''א קבע: העונה חייבת להסתיים ב-3 באוגוסטפאולו דיבאלה: ''אני וחברתי עדיין חולים בנגיף קורונה''רשמית: בראיינט, דאנקן וגארנט ייכנסו להיכל התהילהאמארה: ''המצב בארץ נהדר, הקדמנו את רוב העולם''דיווח: ''אשרף חכימי סיכם על הארכת חוזהו בריאל''גודס: ''כיצד להכריע את העונה? המציאות די מורכבת''דיווח בספרד: ''ברצלונה וניימאר חתמו על זיכרון דברים''הפועל חיפה תומכת בקדוש, השחקנים זועמים עליומחקר קבע: ''אמבאפה - השחקן השלם ביותר בעולם''שביעות רצון במכבי תל אביב, הזרים עדיין לא חתמו
מאמן נבחרת גרמניה, יואכים לב (zimbio)

יואכים לב: ''מרגיש שכדור הארץ מוחה נגד בני האדם''

חמישי | | 12:14    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן נבחרת גרמניה התייחס למשבר הקורונה: ''אנשים נהיו מאוד כוחניים, חמדנים וחושבים על רווח. אנשים שכחו מה חשוב באמת, תמיד חושבים שהם יודעים הכול ויכולים לעשות הכול''. וגם: התרומה של הנבחרת

נגיף הקורונה ממשיך להתפשט ברחבי העולם, עם כמעט 226 אלף מקרי הידבקות וכמעט 9,300 בני אדם שמתו מהנגיף. כל שחקני ואנשי נבחרת גרמניה אספו יחדיו 2.5 מיליון יורו אותם תרמו לנפגעי הקורונה. "הכדורגל כרגע נעצר", אמר שחקן הנבחרת לאון גורצקה. "אני חושב שכל אחד צריך להירתם ולתרום לנפגעים. אנחנו כנבחרת החלטנו לתרום סכום מכובד ואני מקווה שעוד רבים ילכו בעקבותינו".
 


מאמן הנבחרת, יואכים לב, התראיין אתמול (רביעי) באמצעות שיחת וידאו ואמר: "ניצלתי את הימים האחרונים בעיקר כדי לחשוב. העולם סובל משחיקה קולקטיבית. לא רק כאינדיבידואלים, אלא כולם. אני מרגיש שהעולם או כדור הארץ מוחה נגד האנשים. אנשים שתמיד חושבים שהם יודעים הכול ויכולים לעשות הכול. אנשים נהיו מאוד כוחניים, גרידיים וחושבים על רווח. הם שכחו מה חשוב באמת".
 


לב הוסיף וניתח את המצב: "השריפות באוסטרליה והאבולה באפריקה נגעו באנשים וחלפו. עכשיו אנחנו חווים משהו שמשפיע על כל האנושות. עכשיו אנחנו מבינים שאנחנו צריכים להסתכל על הדברים החשובים. אנחנו מבינים מה חשוב, המשפחה והחברים שלנו. עכשיו אנחנו מתייחסים אחד לשני טוב יותר ומכבדים אחד את השני. אלו דברים חשובים בחיים וזה דבר שאנחנו צריכים לעשות יותר".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות