גם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאתשחקני מכבי ת''א הסכימו לקצץ כ-50 אחוז משכרםמנהלת לה ליגה ביקשה מהקבוצות לקצץ במשכורותרשמית: פליק האריך את חוזהו בבאיירן עד 2023רשמית: הפרמייר ליג לא תחודש עד הודעה חדשהקדוש לשחקנים: ''לצאת לחל''ת - המעט שניתן לעשות''דיווח: ''אברטון רוצה את גארת' בייל וחאמס רודריגס''חוגג: ''החלמתי סופית מהקורונה, יכול לטייל חופשי''סוארס: ''הביקורות בנוגע למשכורות פגעו בשחקנים''המנהלת לקבוצות: ''מהלך כמו בבלגיה לא על הפרק''
כריסטיאנו רונאלדו (טוויטר)

לא בורח מהצרות: שתי רעידות אדמה באי של רונאלדו

רביעי | | 11:08    מאת מערכת ישראל ספורט

הסופרסטאר של יובנטוס, ששוהה כעת בווילה שלו במדיירה, אמנם התחמק מקורונה אבל האי שלו ספג שתי רעידות בעוצמות של 3.8 ו-5.2 בסולם ריכטר. האי הוכרז כאזור מסוכן, כריסטיאנו ייאלץ לעבור מקום?

החיים לא ממש מחייכים לכריסטיאנו רונאלדו בתקופה האחרונה. אמו דולורס סבלה לפני שבועות אחדים משבץ מוחי והוא עצמו שוהה כעת בבידוד במדיירה, אחרי שחברו לקבוצה דניאלה רוגאני אובחן כחולה קורונה - אבל מסתבר שזה לא הכל שכן שתי רעידות האדמה פקדו את האי מדיירה שבו הוא שוהה. 
 


הראשונה, שהייתה לפני שבוע, הייתה בעוצמה של 5.2 בסולם ריכטר ואילו השנייה, לפני יומיים, בעוצמה של 3.8. לא היו נפגעים כאשר כמה כבישים נחסמו כתוצאה מהידרדרות סלעים. אלה היו הרעידות הראשונות מזה 12 שנה באי שבו מתגוררים כ-290 אלף תושבים. האי הוכרז כאיזור מסוכן וכריסטיאנו עשוי להיאלץ לעזוב את המקום.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות