אחרי ארבעה הפסדים: ירושלים תתאושש מול אילת?טוכל נכנס לספרי ההיסטוריה, הרצף של זידאן הסתייםמילווקי גירדה ניצחון על וושינגטון, ווסטברוק שוב כיכבצ'לסי הדיחה את ריאל מדריד ועלתה לגמר ליגת האלופותהפועל ת''א ניצחה את הרצליה, ראשל''צ דרסה את חיפהמכירת הכרטיסים לחצי גמר גביע המדינה - היום ומחרגראנד סלאם: פרימו וראשוני הפסידו בקרב על הארדהפועל ת''א נקנסה ב-10 אלף ש''ח על זריקת החפציםגור שטיינברג המליץ: יואב כהן צריך להתחרות בטוקיועונה נהדרת: שער ובישול לביברס נאתכו במדי פרטיזן
הכניסה למכון וינגייט (צילום: מתוך ויקיפדיה)

קורונה: פעילות הספורט ההישגי תימשך במכון וינגייט

ראשון | | 16:42    מאת מערכת ישראל ספורט

המכון הלאומי למצוינות בספורט נערך לפעול במתכונת מיוחדת על פי ההנחיות החדשות של משרד הבריאות. האקדמיה, בית הנבחרות, שירותי ההסעדה ופעילויות הפנאי ייפסקו מידית, לימודים מקוונים צפויים להתקיים

מכון וינגייט נערך לאפשר את המשך הפעילות של הנבחרות הלאומיות והאיגודים הפעילים במכון בכפוף להנחיות של משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט. בעקבות ההנחיות החדשות והודעת ראש הממשלה, משרד הבריאות והמטה לביטחון לאומי מאמש, התכנסה היום (ראשון) הנהלת המכון הלאומי למצוינות בספורט, מכון וינגייט, והחליטה כי כלל המתקנים לרבות האולמות, האצטדיון, הבריכה הלאומית ועוד, יהיו פתוחים לטובת הספורטאים ההישגיים, שיהיו מעוניינים להמשיך את אימוניהם בכפוף להנחיות משרד הבריאות והנחיית מנכ"ל משרד התרבות והספורט ועל פי השיקולים המקצועיים של צוותי האימון והנהלות האיגודים.

בנוסף, החליטה הנהלת מכון וינגייט כי על פי הנחיות משרד הבריאות ומשרד החינוך, האקדמיה למצוינות בספורט תפסיק את פעילותה. באקדמיה נמצאים כ-160 ספורטאים וספורטאיות בגילאים 18-12 המתאמנים במגוון רחב של ענפים, השוהים בתנאי פנימייה מלאים בווינגייט ולומדים בבית הספר האזורי "בית החינוך המשותף – חוף השרון" בשפיים. כמו כן, בית הספר למאמנים ומדריכים במכון וינגייט, העוסק בהכשרת מאמנים ומדריכים, נערך בימים אלו לתת מענה למערך לימודים באופן מקוון.

עוד הוחלט במסגרת ישיבת החירום של הנהלת מכון וינגייט היום, כי צוות מצומצם של המרכז לרפואת ספורט ומחקר ימשיך לתת טיפולים ותמיכה מקצועית לספורטאים ההישגים בהתאם לצרכיהם. "בית הנבחרות" המשמש כמלונית לספורטאים וגם מסעדת המכון ייסגרו ותצומצם פעילות כוח האדם של עובדי המכון. כל פעילות הפנאי במועדון הספורט במכון לטובת הציבור הרחב תיסגר עפ"י הנחיות משרד הבריאות.

נגישות