דיבאלה הודיע: ''אני וחברתי עדיין חולים בקורונה''רשמית: בראיינט, דאנקן וגארנט ייכנסו להיכל התהילהאמארה: ''המצב בארץ נהדר, הקדמנו את רוב העולם''דיווח: ''אשרף חכימי סיכם על הארכת חוזהו בריאל''גודס: ''כיצד להכריע את העונה? המציאות די מורכבת''דיווח בספרד: ''ברצלונה וניימאר חתמו על זיכרון דברים''הפועל חיפה תומכת בקדוש, השחקנים זועמים עליומחקר קבע: ''אמבאפה - השחקן השלם ביותר בעולם''שביעות רצון במכבי תל אביב, הזרים עדיין לא חתמוגם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאת
שמעון מזרחי עם ג'ורדי ברתומאו (מכבי ת''א, האתר הרשמי)

ברתומאו: ''זה המשבר החמור ביותר בתולדות המפעל''

שישי | | 16:52    מאת מערכת ישראל ספורט

נשיא היורוליג פנה במכתב לאוהדים: ''המשחקים יושבתו לפחות עד ה-11 באפריל, אבל אנחנו מחויבים לספק הכרעה לעונה ונחושים שהיורוליג תמשיך עד הסוף''. וגם: טייריס רייס רמז בציוץ על פרישה מכדורסל

הנהלת היורוליג החליטה אתמול (חמישי) לעצור את משחקיה עד הודעה חדשה לאור התפשטות הקורונה ולאחר שארגון השחקנים של המפעל הביע את דרישתו להשהות את הפעילות. היום פנה נשיא המפעל, ג'ורדי ברתומאו, לאוהדים ולקבוצות במכתב מיוחד לאור המצב החריג.

ברתומאו כתב: "אני רוצה להודות לכם על התמיכה והתשוקה שאתם מראים למפעל בשעה הכי קשה שלו ב-20 שנות קיומו. מהרגע הראשון שבו וירוס הקורונה הגיע לאירופה, התייחסנו לנושא במלוא הרצינות והזהירות. זה הוביל אותנו לקחת החלטות לא פופולריות, כולל משחקים ללא קהל או העברת משחקים למקומות אחרים, מה שפגע בנכס הכי יקר שלנו, האוהדים".
 


עוד כתב הנשיא: "בסופו של דבר וכדי להגן על שלום הקהל והמשתתפים במשחקים, נאלצנו להשעות את כל התחרויות. המשחקים ייפסקו לפחות עד ה-11 באפריל, 2020, ואנחנו מחוייבים להביא את העונה הנפלאה שיש לנו ביורוליג לידי סיום. אם יש דבר אחד טוב שיצא מהסיטואציה הזאת, היא שלמדנו שוב עד כמה משפחת הכדורסל האירופי היא משפחה גאה ותומכת".

בינתיים, טייריס רייס - האחראי הגדול ביותר על הזכייה הבלתי נשכחת של מכבי תל אביב ביורוליג ב-2014, ה-MVP של הפיינל פור ומחזיק היורוקאפ עם חימקי מוסקבה - רמז על פרישה מכדורסל: "לסיים את הקריירה בגלל וירוס. אני צריך שאלוהי הכדורסל יבואו לטפל בזה, אבל המשפחה קודמת לכל", צייץ הרכז האמריקאי בן ה-33 של פנאתינייקוס בטוויטר.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות